Laptop modemi görmüyor

• Konuyu başlatan Tuub
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 614

Tuub

Femtopat
Daha fazla  
Laptop modemi sadece modemin dibindeyken görüyor. Başka bir odaya ya da 5 adım öteye gitsem bile görmüyor. Laptopum bozulmuştu, yapan yer Windows 10 güncellemesi yaptı ve bu güncellemeden sonra böyle bir sorunla karşılaştım. Nasıl çözebileceğimi bilen var mı?

Laptop modemi sadece modemin dibindeyken görüyor. Başka bir odaya ya da 5 adım öteye gitsem bile görmüyor. Laptopum bozulmuştu, yapan yer Windows 10 güncellemesi yaptı ve bu güncellemeden sonra böyle bir sorunla karşılaştım. Nasıl çözebileceğimi bilen var mı?

Driver güncel mi? Sonra bilgisayarının altında Wi-Fi kilit simgesi var mi?

Denetim Masası > Aygıt Yöneticisi > Ağ Bağlaştırıcları'ndan Wireless donanımınızı seçin. Özelliklere girin Güç Yönetimi sekmesinden "Bu aygıtı güç tasarrufu için bla bla..." yazan tiki kaldırın. Çekim gücü artacak ve bağlantı kopması varsa yok olacaktır.

Driver güncel mi? Sonra bilgisayarının altında Wi-Fi kilit simgesi var mi?
Driverler güncel çünkü her güncellemeyi denediğimde en iyi sürücüler zaten yüklü diyor, bu fotoğraflarda modemin dibindeyken ve modemden biraz uzaklaştığımdaki durumları gösteriyor Siz sorunca farkettim kilit simgesi var evet
Denetim Masası > Aygıt Yöneticisi > Ağ Bağlaştırıcları'ndan Wireless donanımınızı seçin. Özelliklere girin Güç Yönetimi sekmesinden "Bu aygıtı güç tasarrufu için bla bla..." yazan tiki kaldırın. Çekim gücü artacak ve bağlantı kopması varsa yok olacaktır.
Cevabınız için teşekkür ederim ama o kutucuk zaten işaretli değilmiş :(

Dosya Ekleri

• wifi 1.jpeg
    wifi 1.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 30
  • wifi 2.jpeg
    wifi 2.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 60
Driverler güncel çünkü her güncellemeyi denediğimde en iyi sürücüler zaten yüklü diyor, bu fotoğraflarda modemin dibindeyken ve modemden biraz uzaklaştığımdaki durumları gösteriyor siz sorunca fark ettim kilit simgesi var evet.

Cevabınız için teşekkür ederim ama o kutucuk zaten işaretli değilmiş :(

O kilit simgesini açık yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı