Laptop Monitörü Nasıl Kasaya Bağlanır?

Öncelikle laptop ekranını açıp modelini ve markasını öğrenmeniz lazım. Ondan sonra internetten o model/marka'nin (panelin) dönüştürücusunu almanız lazım. Sonra monitörü dönüştürücuye bağlayıp dönüştürücüye de ekran kartınızdan gelen kabloyu bağlarsanız kullanabilirsiniz.

Öncelikle laptop ekranını açıp modelini ve markasını öğrenmeniz lazım. Ondan sonra internetten o model/marka'nin (panelin) dönüştürücusunu almanız lazım. Sonra monitörü dönüştürücuye bağlayıp dönüştürücüye de ekran kartınızdan gelen kabloyu bağlarsanız kullanabilirsiniz.
Çok zahmetliymiş. O dönüştürücüye para vermek saçma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok zahmetliymiş.O dönüştürücüye para vermek saçma
Laptoplarda monitöre giden bir kablo yok. Çıkış kablosu var ki kenardaki çıkıştan başka bir monitöre görüntü verebiliyorsunuz. Laptop monitörune görüntü vermek için çıkış değil giriş dönüştürücusu değişiyor.

Benzer bir konu açıldı. Bu mesaj yazıldı. Ben daha önce denememe rağmen bir sonuç alamadım. İsminin çıkış olmasının da bir sebebi var diye biliyorum. Yanlış bilgilendirme değil mi diye raporladığımda da yapıldığı iddia edildi.

O konuda paylaştığım video mantığında yapılabiliyor. Onun dışında yapanı gözümle görmedim ben. Ama yapamayanı çok gördüm.

Geri
Yukarı