Laptop mu masaüstü mü?

vein

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır bir bilgisayar almayı düşünüyorum fakat laptop mu alsam masaüstü mü toplasam karar veremiyorum 10K bütçem var masaüstü veya laptop fark etmez önerirseniz sevinirim.

Nasıl istediğinize bağlı. Laptop'u oyun için istiyorsanız fiyatları biraz uçuk olabilir onun yerine masaüstü toplamanızı tercih ederim. Hem parça değişikliği vs. modifikasyonlar yapabilirsiniz. Laptopta bu iş sıkıntı çıkarır özenli ve dikkatlice yapmanız gerekir

Bu soruyu sormanıza gerek yok kullanım amacına bağlı alacaksınız zaten. Eğer çok seyahat eden birisi iseniz Laptop almanız lazım.

Nasıl istediğinize bağlı. Laptop'u oyun için istiyorsanız fiyatları biraz uçuk olabilir onun yerine masaüstü toplamanızı tercih ederim. Hem parça değişikliği vs. modifikasyonlar yapabilirsiniz. Laptopta bu iş sıkıntı çıkarır özenli ve dikkatlice yapmanız gerekir.

Yani genellikle oyun ve tasarım.

Kullanım şekline bağlı. Oyun diyorsa, masaüstü. Yok ben oyun oynamayacağım internette surf yazılım Word yapacağım derseniz, notebook. Ama hem kullanışlı olsun hem de oyun oynayayım derseniz gamebook.

Uzun zamandır bir bilgisayar almayı düşünüyorum fakat laptop mu alsam masaüstü mü toplasam karar veremiyorum 10K bütçem var masaüstü veya laptop fark etmez önerirseniz sevinirim.

Bunu senin kendin belirlemen lazım, eğer seyehat eden ve sık sık bir yerlere giden biri iseniz ve gittiğiniz yerlerde laptopa ihtiyaç duyuyorsanız laptop olabilir, ama değil iseniz performans açısından da masaüstü daha iyidir.

images.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı