Laptop mu, masaüstü mü?

musaayar35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi geceler ben 2 evde yaşıyorum gidip geliyorum ikisine de bir evde çok ihtiyaç olmuyor bilgisayar ama olsa güzel olur sizce laptop mu almalıyım yoksa masaüstü dizip sadece bir evdemi oynamalıyım benim için performans çok önemli.

Merhaba iyi geceler ben 2 evde yaşıyorum gidip geliyorum ikisine de bir evde çok ihtiyaç olmuyor bilgisayar ama olsa güzel olur sizce laptop mu almalıyım yoksa masaüstü dizip sadece bir evdemi oynamalıyım benim için performans çok önemli.

Ölümüne masaüstücüyüm.

2 evde çok sık değiştirme yapıyorsan ve bu süre zarfında sana bilgisayar lazım oluyorsa kesinlikle laptop yapacak başka bir şey yok.

Fazla bir yere taşımaya ihtiyaç duymuyorsanız, masaüstü toplamak performans açısından daha iyi olacaktır, ciddi anlamda fiyat farkı da var. Fakat yanınızda taşımaya ihtiyaç duyuyorsanız bütçeniz de varsa laptop alabilirsiniz.

Benim laptop şart maalesef çünkü masaüstünü taşıma imkanım yok. Performans isterseniz kasalar genelde bu konuda çok daha iyiler ama oraya götüreyim buraya götüreyim derseniz maalesef laptop kadar kolay olmuyor.

Bu durumda bütçe önemli. Çok güçlü dizüstü bilgusayarlar var. Performansı masaüstünü aratmaz fakat pahalılar.

Geri
Yukarı