Laptop mu Masaüstü PC mi?

PoyrazNbieX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar alacağım ama bu ikisi arasında kaldım. Çok fazla oyun oynamayı düşünmüyorum ama kafa dağıtmak vb. amaçlı yaz tatilidir, haftasonudur(okul döneminde) biraz oyun oynayabilirim. Eğer laptop alırsam içine bir şeyleri eklemek çok zor veya imkansız fakat kasalı alırsam hem daha ucuza geliyor hem de daha kolay parça eklenebiliyor. Ben kasa alıp sonra para biriktirip ekleme yapmayı düşünüyordum ama taşınabilirlik de benim için önemli. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam laptop alırdım. Şu an desktop kullanıyorum önceden laptopum vardı, yine laptop alacaktım ama kardeşimin zoruyla desktop pc aldık. Bence bütcen dahilinde güzel bir laptop al.

Mesela ben çok önceleri masaüstü kullanıyordum daha sonra notebook nasılmış diye notebooka geçiş yaptım ve şuan tekrar masaüstüne döndüm.

Benim için pek fark etmedi. Notebook olsada ben yine masanın üstünde kullandım daha dizime aldığımı hatırlamıyorum. Ayrıca touchpad yerine fare kullandım daha rahat. Her gittiğim yere götürmüyodum ve ısınmadan şikayetçiydim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı