Çözüldü Laptop nasıl modem olarak kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, odam modeme uzak olduğu için internet erişiminde çok sıkıntı yaşıyorum. O yüzden odama Ethernet kablosu çektim ve şu an aldığım hız gayet iyi. Ama telefon için aynı şeyi söyleyemem o yüzden bilgisayarı oda içinde modem olarak nasıl kullanabilirim? Aynı zamanda bunu yaparsam bilgisayarın performansı ve internetin hızı ne kadar etkilenir?
Aldığım hız:

1630347688714.png

Çözüm
Bu dediğiniz ayarı bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim. Ama ben bunu yaparsam bilgisayarın performansı ve internetin hızı nasıl etkilenr?
Vallaha hiç denemedim daha önce. Ama performansı düşüreceğini sanmıyorum.

Vallaha hiç denemedim daha önce. Ama performansı düşüreceğini sanmıyorum.
Az önce dediklerinizi yaptım ve telefon bağlandı. Hız olarak hiç bir sorun yok sorunsuz bağlandım. Yavaşlama konusunda ise yavaşlama da yok. Tekrardan teşekkür ederim.
Hocam ev planınıza bağlı olarak evin en merkezi yerine modemi kullanırsanız her tarafa eşit siyinyal dağıtmış olursunuz modemin konumu önemli.
Dediğiniz benim için pek mümkün değil maalesef. 2 daire olduğu için arada çok fazla duvar oluyor. Nereye koyarsam koyayım bir yer nerdeyse hiç kullanamıyor. Zaten taşınacağımız için pek de uğraşmaya gerek yok. Az önce sorunu çözdüm zaten yukarıda çözümü var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı