Laptop nasıl temizlenir?

Bekir66

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptop kirlenmiş gibi hissediyorum içini temizlemek istiyorum, fakat açmaya korkuyorum bir sıkıntı çıkar mı, ve nasıl temizlerim, ne tür materyaller kullanmam gerek?

Arkadaşlar, laptop kirlenmiş gibi hissediyorum içini temizlemek istiyorum, fakat açmaya korkuyorum bir sıkıntı çıkar mı, ve nasıl temizlerim, ne tür materyaller kullanmam gerek?
Öncelikle laptop garantili mi ? Garantili ise arka kapağını açmak garantiyi bozuyor mu ? Müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Açmakta sıkıntı yok ise laptop marka model numarası atın ve bir de fotoğraf atın (arka tarafı).

Öncelikle korkmayın, herhangi bir işi korkarak yaparsanız tam verim elde edemezsiniz. Garantisi devam ediyorsa, devre dışı kalacaktır. Belli vidalar var onları söktükten sonra anakarta erişirsiniz zaten. Önce fan temizliği yapın ardından termal macun değişimi yapın. Toz varsa da kuru bir bez veya peçete ile alırsınız 🙂.

Öncelikle korkmayın, herhangi bir işi korkarak yaparsanız tam verim elde edemezsiniz. Öncelikle garantisi devam ediyorsa, devre dışı kalacaktır. Belli vidalar var onları söktükten sonra anakarta erişirsiniz zaten. Önce fan temizliği yapın ardından termal macun değişimi yapın. Toz varsa da kuru bir bez veya peçete ile alırsınız 🙂.
Garanti işi markadan markaya değişiyor. Direk garantisi bozulur demek yanlış olur.

Öncelikle korkmayın, herhangi bir işi korkarak yaparsanız tam verim elde edemezsiniz. Garantisi devam ediyorsa, devre dışı kalacaktır. Belli vidalar var onları söktükten sonra anakarta erişirsiniz zaten. Önce fan temizliği yapın ardından termal macun değişimi yapın. Toz varsa da kuru bir bez veya peçete ile alırsınız 🙂.
Çok teşekkür ederim. Yarın açacağım. Peki temizledikten sonra kasmalar azalır mı?

Geri
Yukarı