Çözüldü Laptop NVIDIA ekran kartını kullanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Caravas

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Elimde Casper'in bir laptopu bulunmakta. Bu sabah laptopu açtım, sonrasında 2 saat civarı bir süre geçtikten sonra laptop bir anda kendini yeniden başlattı. Açtığımda ise NVIDIA ekran kartını görmüyordu. Aygıt yöneticisinden gizli aygıtları göstere bastığımda soluk bir şekilde duruyordu. Masaüstüne sağ tıkladığımda ise NVIDIA denetim masası gözükmüyordu. Sorunun çözümü nedir?

Ekran Alıntısı.PNG

Arkadaşlar selam. Elimde Casper'in bir laptopu bulunmakta. Bu sabah laptopu açtım, sonrasında 2 saat civarı bir süre geçtikten sonra laptop bir anda kendini yeniden başlattı. Açtığımda ise NVIDIA ekran kartını görmüyordu. Aygıt yöneticisinden gizli aygıtları göstere bastığımda soluk bir şekilde duruyordu. Masaüstüne sağ tıkladığımda ise NVIDIA denetim masası gözükmüyordu. Sorunun çözümü nedir?

Eki Görüntüle 636481
DDU programını indirin ekran kartınızı sıfırlayın ve tekrar yükleyin düzelecektir kesinlikle.

Sürücüleri güncelleyin. Olmazsa DDU ile sürücüleri kaldırıp yeni sürücüyü indirip tekrar kurmayı deneyin. Sorun devam ederse BIOS ayarlarına reset atın.

.

Ekran kartını görmediği için sürücüleri güncelleyemiyorum. GeForce Experience'a girdiğimde NVIDIA'ya bağlanılamıyor diyor.

BIOS ayarlarına bakar mısın değişen bir şey olmuş mu?

BIOS ayarlarında da sıkıntı yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı