Laptop önerisi 30 ve 37 bin TL arası

Bütçe
30bin ve 37 bin arası

Reis bence bu Victus'u alma. Bence:
Bunu al ve diğer parçaları yükselt. Aradaki fark 4700 TL. Zaten Victus 16'nın eksiklerinden biri de tek RAM slotunun dolu olması. Diğer RAM slotuna:
Bunu takabilirsin ve SSD olarak:
2 TB SSD takabilirsin ve geriye 760 TL falan kalır. Onunla da laptop çantası, laptop kılıfı vb. alabilirsin.

Son düzenleme:
Bunu al ve diğer parçaları yükselt. Aradaki fark 4700 TL. Zaten Victus 16'nın eksiklerinden biri de tek RAM slotunun dolu olması. Diğer RAM slotuna:
2 TB SSD takabilirsin ve geriye 760 TL falan kalır. Onunla da laptop çantası, laptop kılıfı vb. alabilirsin.
Peki garanti ne olacak?

DDR5 Ram kullanan Laptopa DDR4 Masaustu bellegi onermissin.

İkisi de değil. Gigabyte yaklaşmayın bile. Onun yerine ASUS Tuf A15 4060 alın. Ben kullanıyorum ve memnunum. Ekranı, malzeme kalitesi vb. özellikler Victus'tan daha iyi. Ayrıca profilimde de çok az performans kaybı ile(ben hiç yaşamadım) sıcaklık düşürme rehberi var.

DDR5 RAM kullanan laptopa DDR4 masaustu bellegi onermissin.

Yeni fark ettim xd

Peki garanti ne olacak?

RAM olarak bunu al 100 TL fazladan kalır.

Yeni fark ettim xd

RAM olarak bunu al 100 TL fazladan kalır.
Hocam attiginiz bu ram de PC icin, NoteBook icin degil. Laptopa takamazsiniz. Lutfen yanlis bilgiler vermeyelim.

Bicimsel olarak soyle bir sey olmali. (Ornektir.)

Hocam attiginiz bu RAM de PC icin, notebook icin degil. Laptopa takamazsiniz. Lutfen yanlış bilgiler vermeyelim.

Bicimsel olarak soyle bir şey olmali. (ornektir.)

Anladım teşekkürler :)

Hocam attiginiz bu RAM de PC icin, notebook icin degil. Laptopa takamazsiniz. Lutfen yanlış bilgiler vermeyelim.

Bu iyi mi?

Ya da boş ver ben RAM önermesem daha iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı