Laptop önerisi

Asus x550jk-xo012d peşin 1750civarinda hatta 1700e alınabilirken bu pcye 800tl fark vermek bence mantıklı değil.

Birincisi 950m ile 850m arasında ciddi bir fark yok. Hatta kafa kafaya diyebilirim. İkiside ddr3. Bahsettiğin pc full HD değil. Bir artısı 4 çekirdekli işlemcisi ancak asus x550jk-xo012d taki i5 4200h işini fazlası ile görecektir. Bugün msi ge serisi 3200tl pc lerde de bu tarz i5 işlemci var.

Ben senin yerinde olsam 1700e indirimlerle asus x550jk-xo012d alıp 100tlte 4gb ram eklerim. Ama ondan indirimle ssd alırım. Geçen bir arkadaş 240gb ssd 200tl almıştı. Kısaca 2000e ssdli kafa kafaya giden bir pc olur. Bence o pc 2500verme.

Cunku zaten monster lar 3000den başlıyor. Kampanyalar var hatta o paraya iyi bir masa üstü pc alabilirsin.

Son olarak en önemli konuyu en sona sakladım. Ben bu pc yi araştırdım. Bir forumda konusu geçti. Bir arkadaş bostancı vatanda bu pc yi test etmiş ve sesinin normal bir laptopun % 60 kadar çıktığını yazmıştı. Yasak değilse link paylaşabilirim.

Saygılar

1700 tl ye olan leptopun linkini atabilirsen sevinirim.
Birde bazı leptoplara ram takılmıyor senin bahsettiğin leptopta bu özellik olduğundan eminmisin ?

cevabın için teşekkürler :)

Teşekkürler yakın zamanda samsuna gideceğim orda görüp alırım.

Fakat bir sorun var içinde işletim sistemi yok nasıl kontrol edeceğim ?

Birde hdd çıkarıp ssd taksam olurmu buna.

Ewt işletim sistemi sorun.
Ssd takilabilir

Bende pc arayışındayim 1aydir
Pc toplamaya daha sıcak bakıyorum. Bu laptoplar uzun vadede sorun çıkarır gibi geliyor. 1800ude 2500de sorunlar çıkardığını okudum ısınma en genel sorun.
Oyun için değilse Toshiba tercih edebilirsin.

Monster da 170tl yaz indirimi var 3000lik pc 2870lere alınabilir full HD. İstanbulda yaşasak seçenek çok

Az para değil 2000 3000

Asus x550jk-xo012d ben ancak şu şekilde alırım. Bulunduğum yerde alırım test ettiririm Windows kurdururum. Ancak o şekilde. Ancak mağazalarda bulunmayan bir model bu. Bu sebeple seçenekler daha az ancak istanbulda isen seçenek cok

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı