Laptop onerisi

Bütçe
1000

zeusaxe

Decapat
Selamlar Python için bir laptop onermenizi istiyorum. Kisacasi yazilim için butcem maksimum 1000 TL maalesef ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Python sistem gereksinimleri yapacağın işe bağlı 1 GB yetebilir. Deep Learning girersen 16 GB yetmeyebilir. Attıklarımı SSD takacaksan al yoksa alma.
Toshiba SATELLITE A300 936 TL (Bu fena değil gibi.)
Lg X110 Intel Atom N270 2GB RAM 160GB HDD 10.1 590 TL (YouTube video izlerken kasar bu ama SSD takarsan günü kurtarabilir.)
LENOVO Core 2 Duo 2 GB RAM 560 TL
Packard Bell Netbook 120GB SSD 825 TL
Burada ben olsam Lenovo'yu alırdım. Şarj cihazı yollayıp yollamadıklarını sor. Lenovo değilse Toshiba alırdım ama her halikarda SSD şart. Aldıktan sonra Fanı temizle, SSD tak, BIOS pilini değiştir. Bunlar benim tavsiyem hiçbirini yapmak zorunda değilsin tabii ki.

Son düzenleme:
Python sistem gereksinimleri yapacağın işe bağlı 1 GB yetebilir. Deep learning girersen 16 GB yetmeyebilir. Attıklarımı SSD takacaksan al yoksa alma.
Toshiba SATELLITE A300 936 TL (bu fena değil gibi.)
Lg X110 Intel Atom N270 2GB RAM 160GB HDD 10.1 590 TL (YouTube video izlerken kasar bu ama SSD takarsan günü kurtarabilir.)
LENOVO Core 2 Duo 2 GB RAM 560 TL
Packard Bell Netbook 120GB SSD 825 TL
Burada ben olsam Lenovo'yu alırdım. Şarj cihazı yollayıp yollamadıklarını sor. Lenovo değilse Toshiba alırdım ama her halikarda SSD şart. Aldıktan sonra fanı temizle, SSD tak, BIOS pilini değiştir. Bunlar benim tavsiyem hiçbirini yapmak zorunda değilsin tabii ki.

Teşekkür ederim.
1000 TL'ye laptop yok ki olsa önerelim ama 2. el alabilirsiniz.

Ben zaten ikinci el istemistim sifir bulunmicagini biliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı