Laptop Overclock Yapma

ILker22604

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben laptopuma overclcok yaptırmak istiyorum kendim yapmak istemiyorum biraz riskli yapamam falan diye. Bir bilgisayarcımız var şu ana kadar bütün oyun, PC sorunları vb. gibi şeyleri o çözdü. Ben de ona overclock yaptırtmak istiyorum. Bugün dükkanda çalışmıyor ve overclock yaptırma fiyatını bilmiyorum. Acaba bilen var mı aranızda tahminen- genel olarak kaç TL'dir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplara belli istisnalar dışında overclock yapılamaz.

Arkadaşlar o zaman sıkıntı değil. Fark ettiyseniz ben fiyatını sordum olup olmamasını değil. Yine de mesajlarınız için teşekkür ederim. Peki benim birde masaüstü bilgisayarım var onun için overclock fiyatı nedir bilginiz varmı ?

Yapabilsen bile batarya yetmeyecektir. Bu yüzden bataryasız kullanmak zorunda kalacaksın. Ayrıca soğutmayı değiştiremeyeceğin için çok ısınacaktır.

Hocam allah aşkına tamam yaptıramayacağımı anladım ben sadece fiyatı soruyorum tahminen yada bilinen rakam lazım diyorum siz yaptıramazsınız diyorsunuz tamam anladık biliyorum sadece fiyatı merak ediyorum ben !

Overclock yaptırmak için para almamaları lazım. Çünkü para vericek bir şey yok. Anladın mı? Yani overclock yalnızca BIOS üzerinden yapılır. BIOS zaten her bilgisayarda olur. Yani adamlar senden para falan almaz. Çünkü parça takma, tamir etme falan yok. Zaten bilsen şimdiye kadar çoktan yapardın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı