Laptop RAM değişimi teknik serviste sıkıntı çıkarır mı?

Trtciemre1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim HP Gaming laptopumda film izlerken siyah renkler 144p gibi, pixel bloklar oluyor. Teknik servise vermeyi düşünüyorum. RAM 4x2 iken 8x2 yaptım. Bir sıkıntı olur mu? Servise vermek için format gerekir mi? Başka yapmam gereken bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu sorun pc ekranın 6 bit olması veya izlediğin içerikten bile kaynaklanıyor olabilir . Sonradan olduysa deneyebilirsin servisler genelde sıkıntı çıkarmıyor anakartın üstünde bir tane garanti filigranı oluyor ona bakılıyor ama ne olacağıda belli olmaz .

Merhaba bu sorun pc ekranın 6 bit olması veya izlediğin içerikten bile kaynaklanıyor olabilir . Sonradan olduysa deneyebilirsin servisler genelde sıkıntı çıkarmıyor anakartın üstünde bir tane garanti filigranı oluyor ona bakılıyor ama ne olacağıda belli olmaz .
Aldığımdan beri böyle YouTube gibi güvenilir yerden izlerken sıkıntı yok ama kaçak sitelerde siyah renkler sıkıntı oluyor . PC ekranım 6 bit mi bilmiyorum ona nasıl bakabilirim

Aldığımdan beri böyle YouTube gibi güvenilir yerden izlerken sıkıntı yok ama kaçak sitelerde siyah renkler sıkıntı oluyor . PC ekranım 6 bit mi bilmiyorum ona nasıl bakabilirim
Laptop modelini yaz buraya altında yazar bide izlediğin video örneğini'de linkle buraya kontrol edeyim bende , videodan da olabilir .

Yeni konular

Geri
Yukarı