Laptop RAM uyumluluğu

burke35

Hectopat

Bu RAM bu modele uyumlu mudur? Şimdiden teşekkürler.

Bir başka sorumda şu şu an bilgisayarımda VRAM sıkıntısı çekmiyorum ama Warzone Fortnite gibi oyunlarda RAM yüzünden donmalara şahit oldum 12 GB'a yükseltirsem ne kadar etki eder?
VRAM konusunda yapilacak fazla bir sey yok ancak 12gb ram yetersiz olacaktir 16 yapabilirseniz cok guzel olur ram olarak Kingston tercih etmenizi onerebilirim. Uyumlu olup olmadini soylemem icin CPU-Z programindan SPD ve Memory kisminin ekran goruntusunu atabilir misiniz.

VRAM konusunda yapilacak fazla bir şey yok ancak 12 GB RAM yetersiz olacaktir 16 yapabilirseniz cok guzel olur RAM olarak Kingston tercih etmenizi onerebilirim. Uyumlu olup olmadini soylemem icin CPU-Z programindan SPD ve Memory kisminin ekran goruntusunu atabilir misiniz?

24 yapsam nasıl olur?

1700915023300.png

1700915026344.png

Kingston bütçeyi aşabilir hocam.

VRAM konusunda yapilacak fazla bir şey yok ancak 12 GB RAM yetersiz olacaktir 16 yapabilirseniz cok guzel olur RAM olarak Kingston tercih etmenizi onerebilirim. Uyumlu olup olmadini soylemem icin CPU-Z programindan SPD ve Memory kisminin ekran goruntusunu atabilir misiniz?

https://www.hepsiburada.com/sk-hynix-4gb-3200mhz-ddr4-ram-hma851s6djr6n-p-hbcv0000038wee bu bilgisayarımdakinin aynısı ama 4 GB.

Bulabildigim en uygun fiyatli bu hocam. Butun markalarda ortalama fiyat 500 lira gordugum kadariyla.

Hocam Kingston olmazsa ne gibi sorunlar olur sonuçta 3200MHz eşit çalışacaklar?
Kingston sadece tercih bir sorun vs. olusmaz kaliteli Ram uretiyorlar diye onerdim sadece baska marka da tercih edebilirsiniz sacma sapan seyler olmadikca. Kingstonu da Ramlerine ciddi testler yapan sayili markalardan biri oldugu icin oneriyorum.

Bulabildigim en uygun fiyatli bu hocam. Butun markalarda ortalama fiyat 500 lira gordugum kadariyla.

Kingston sadece tercih bir sorun vs. olusmaz kaliteli Ram uretiyorlar diye onerdim sadece baska marka da tercih edebilirsiniz sacma sapan seyler olmadikca.
Önerdiğiniz RAM 22CL arkadaşın RAM'i 21CL uyumsuz olacaklardır muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı