Laptop Samsung M471A5244BB0-CRC uyumlu RAM önerisi

BieN

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşımın laptopunda Samsung M471A5244BB0-CRC 4 GB RAM var. Bu RAM ile sorun yaşamadan kullanabileceği bir RAM önerisinde bulunabilir misiniz?

Arkadaşımın laptopunda Samsung M378B5273DH0-CH9 4 GB RAM var. Bu RAM ile sorun yaşamadan kullanabileceği bir RAM önerisinde bulunabilir misiniz?

Kingston alabilirsiniz benim de 4 GB RAM vardı Kingston aldım ilave 4 GB olarak şu an bir sorun görmedim öneririm.

Arkadaşımın laptopunda Samsung M378B5273DH0-CH9 4 GB RAM var. Bu RAM ile sorun yaşamadan kullanabileceği bir RAM önerisinde bulunabilir misiniz?

Bu eş değer Samsung DRAM'le üretilmiş bir RAM.

Laptopun marka modelini verirsen daha iyi olur.

Bu eş değer Samsung DRAM'le üretilmiş bir RAM.

Laptopun marka modelini verirsen daha iyi olur.
Bu DDR3 ama.
Aynisindan al aynısından alırsan diğerlerinden daha yüksek performans verir
Aynısından bulamadım. 2. el almayı düşünüyoruz.

Arkadaşımın laptopunda Samsung M471A5244BB0-CRC 4 GB RAM var. Bu RAM ile sorun yaşamadan kullanabileceği bir RAM önerisinde bulunabilir misiniz?
Merhaba.

Sanırım arkadaşınızla aynı ürüne sahibiz ve akıllı davranarak sorunlarımızı da beraber çözebiliriz.

a) Ben size bendeki ram'i söküp kargolarım, böylece istediğim bir kiti (2x4) almakta özgür olurum. İstediğim markayı seçme gibi bir lüksüm olur.

b) Ben sizdekini satın alırım, böylece siz istediğiniz bir kiti alıp takabilirsiniz. (Hynix gibi daha ucuz bir kite de yönelebilirsiniz)

"Herkesin elinde aynı çorabın teki ve ötekini arıyor", zira alt-sınıf laptop üreticileri maaliyetleri kısmak için gereksiz her detayın atlandığı özel-ucuz anakartlar ve ram'ler kullanıyor. Bu dahiyane plan ilginizi çekerse msj atın, hangi yöntemi tercih ediyorsanız beraber sorunlarımızı çözelim.
@BieN Özel msj atamıyor muyuz bu sitede? Forum konusuna dahil olup muhatabın görmesini mi bekliyoruz aylarca?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı