Laptop şarj adaptörünün girişinde kabloyu oynatınca kablonun oynaması normal mi?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba konuyu şu şekilde özetleyeyim. Şimdi laptopun şarj adaptörü var biliyorsunuz bu adaptör laptop şarj girişi soketine taktığım zaman kabloyla oynadığım zaman sokette oynuyor. Bu durum normal mi yoksa taktığım zaman gram hareket etmemesi mi gerekiyor? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba konuyu şu şekilde özetleyeyim. Şimdi laptopun şarj adaptörü var biliyorsunuz bu adaptör laptop şarj girişi soketine taktığım zaman kabloyla oynadığım zaman sokette oynuyor. Bu durum normal mi yoksa taktığım zaman gram hareket etmemesi mi gerekiyor? Teşekkürler.

Normal olmalı hocam. Eğer olmasaydı laptopu şarja takılı halde hareket ettirmek imkansız olurdu. Eğer düzgün şarj oluyorsa sorun etmeyin bence. Yani eğer kabloyu kendi ettrafında 360 derece dödürmekten bahsediyorsanız normaldir.

Son düzenleme:

Hareket etmemesi gerekir herhalde soketin çevresindeki plastik aşınmıştır. O yüzden oluyordur. Güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürüp durumu izah ederseniz çözer. Eğer sabitlenmezse ileriki zamanlarda soketin lehimleri kopabilir.

Normal olmalı hocam. Eğer olmasaydı laptopu şarja takılı halde hareket ettirmek imkansız olurdu. Eğer düzgün şarj oluyorsa sorun etmeyin bence. Yani eğer kabloyu kendi ettrafında 360 derece dödürmekten bahsediyorsanız normaldir.

Evet 360 derece döndürmekten bahsediyorum hocam.

Konu hakkında bilgili biri yorum yapabilir mi 1 hafta cezalıydım o yüzden yazamadım.

Bende de aynı sorun var önceden kıpırdıyor muydu hatırlamıyorum. Sokette, kablo da oynuyor ama PC şarj oluyor sıkıntı yaratır mı? Ne kadar süre oldu senin PC'yi alalı?

Geri
Yukarı