Laptop şarj aletinde Watt önemli mi?

Yer
Nottingham
Acer Aspire 7 kullanıyorum. Şarj aletim yanımda olmadığı için başka bir şarj aleti kullanıyorum. Şarj aletinin Volt değerleri tutuyor ama Watt değerleri tutmuyor. Cihaza herhangi bir zarar verir mi ya da ileride sorun çıkarır mı?

Acer Aspire 7 kullanıyorum. Şarj aletim yanımda olmadığı için başka bir şarj aleti kullanıyorum. Şarj aletinin Volt değerleri tutuyor ama Watt değerleri tutmuyor. Cihaza herhangi bir zarar verir mi ya da ileride sorun çıkarır mı?

Dandik ürünse cihaza kaliteli ürünse adaptöre zarar verme olsılığı var. Ayrıca o adaptör orijinalden çok ısınıyorsa kullanmayınız.

Orjinal Adaptör Yanınızda Değilse Olabildiğince Farklı Adaptörler Temin Edin. Eğer Orjinal Adaptörden Daha Çok Isınırsa Kullanmayın.

Dandik ürünse cihaza kaliteli ürünse adaptöre zarar verme olsılığı var. Ayrıca o adaptör orijinalden çok ısınıyorsa kullanmayınız.

Isınıyor maalesef ama kullanmam lazım fazla bataryadan kullanmak istemiyorum batarya sağlığından dolayı ama cihaza ihtiyacım var şu an elimden bir şey gelmiyor maalesef.

Geri
Yukarı