Laptop şarj kablosu ayarlı güç kaynağına nasıl bağlanır?

-UGUR-

Kilopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ayarlı güç kaynağına laptop şarj kablosu takıyorum. Kırmızı siyah artı eksi tetik almıyor. Gnd boşta, ayarlı güç kaynağıyla çalıştırmak için gnd ile eksiyi birleştirmem mi gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gnd olmadan nasıl çalışacak? Gnd yani -(eksi) bağlantısı olmak zorunda. Laptop ne şarj kablosunda kaç çıkış var 2 kablo mu 3 kablo mu?
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ayarlı güç kaynağına laptop şarj kablosu takıyorum. Kırmızı siyah artı eksi tetik almıyor. Gnd boşta, ayarlı güç kaynağıyla çalıştırmak için gnd ile eksiyi birleştirmem mi gerekiyor?

Hadi bakalım kısa devre yapıp anakartı bozabilecek misin :D Bu konularda bilginiz olmadan nasıl cesaret edip deneme yapıyorsunuz anlamak mümkün değil. Önce buraya gelip soru sorup öğrenip işlem yapacağınıza önce kendiniz bir şeyler deniyorsunuz olmayınca buraya gelip soru soruyorsunuz. Yakındaki bir teknik servise iş çıkacak gibi duruyor hadi bakalım...

Ne hedefliyorsunuz? Yani niye böyle bir şey yapma gereksinimi duydunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı