Laptop şarj olmuyor

Daha fazla  
Arkadaşlar diz üstü bilgisayarımın altında 19.5 v yazıyor. Şarj kablomda 19.5 v bilgisayarda pil %0 kullanilabilir dolmuyor hatası alıyorum. 20 v şarj kablosu alsam bilgisayarımı şarj eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar diz üstü bilgisayarımın altında 19.5 v yazıyor. Şarj kablomda 19.5 v bilgisayarda pil %0 kullanilabilir dolmuyor hatası alıyorum. 20 v şarj kablosu alsam bilgisayarımı şarj eder mi?
kaderin oynu sanırım 1 ay önce aldığım %70 ömürlü ki geçen haftada öyle %70 idi laptop bugün şarj %0 ve zerre ilerlemiyor kabullenmek istemsemde sanırım benimkiside öldü

Bataryasız prize takılı bir biçimde bilgisayarınızı kullanın. Bataryanız ölmüş ve bilgisayar bataryayı kullanamadığı için prizden direkt güç alıyor. Şarj aletini çıkardığınızda bilgisayarın kapanması bu yüzden. Yeni bir batarya alınarak çözülebilecek bir sorun. Ama eğer replika dediğimiz bataryalara yönelecekseniz hiç uğraşmadan prizde kullanın derim.

Sadece RAM'den kasmayabilir benim HDD dem sağlığı 89'du eğer diskin ölmeye başladıysa FPS de düşer.
1 tane HDD var. Kötüymüş bu zula oynayamayacağım yapacak bisey yok.birde laptop Dell marka
20220113_231207.jpg

Geri
Yukarı