Laptop şarjdayken FPS düşüyor

xTheMerTRx

Femtopat
Laptopu şarja taktığımında FPS düşüyor birçok yolu denedim, yüksek performansa ayarladım, plan ayarlarındaki gelişmiş ayarlardan işlemci hakkındaki ayarlar vs. onları yaptım farklı adaptör denedim. Windows 10 almıştım, PC'yi geçen gün Windows 7'ye çevirdim ne yaparsam yapayım olmuyor. Başka ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop özelliklerini yazın büyük ihtimal sıcaklıktan dolayı böyle bir sorun yaşıyorsunuz. FPS düşüyor tekrar yükseliyor değil mi?

Laptop özelliklerini yazın büyük ihtimal sıcaklıktan dolayı böyle bir sorun yaşıyorsunuz. FPS düşüyor tekrar yükseliyor değil mi?

Şöyle oluyor LoL'den örnek vereyim ben 60'a sabitleyip kullanıyorum şarja taktığımda 20 40 arası gidip geliyor sürekli şarjdan çıkardığımda 60 sabit kalıyor işlemcim Intel i3 2.nesil ekran kartları Intel Graphics 3000 ve AMD Radeon 7670M RAM 8 GB (geçen gün 4 GB RAM koydurttum) 240 GB SSD var.

Bilgisayar o kadar ısınmıyor sadece adaptör çok ısınıyor adaptörde sıkıntı var diye düşünmüştüm onda da yokmuş.

Isı değerlerini söyleyin oyun oynarken MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini SS olarak atın.

Tamamdır oyun oynayıp atacağım
Isı değerlerini söyleyin oyun oynarken MSI Afterburner ile sıcaklık değerlerini SS olarak atın.

Isı değeri 55 60 arasında değişti daha yukarı çıkmadı.

Yardımcı olabilir misiniz sıcaklığını yazdım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı