Laptop şarjı %100'den %95'e düşüyor

Örnek verdim. O zaman 6 gün şarj, 1 gün deşarj yapmayı bence ihmal etmeyin. Bataryayı sürekli kullanırsanız maalesef daha hızlı ölecektir.

Tamamdır teşekkür ederim.
Örnek verdim. O zaman 6 gün şarj, 1 gün deşarj yapmayı bence ihmal etmeyin. Bataryayı sürekli kullanırsanız maalesef daha hızlı ölecektir.

Hocam benim laptop gömülü batarya da bu yüzden çıkartamıyorum şarjda oynamam bir sorun olmaz değil mi?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim.

Hocam benim laptop gömülü batarya da bu yüzden çıkartamıyorum şarjda oynamam bir sorun olmaz değil mi?

Çıkartmayın hocam zaten. Oynayabilirsiniz hatta şarjda oynamazsanız FPS düşüşleri yaşarsınız. 6 gün şarjda kullanırsınız 1 gün de kafanıza göre şarja takmadan kullanırsınız.

Çıkartmayın hocam zaten. Oynayabilirsiniz hatta şarjda oynamazsanız FPS düşüşleri yaşarsınız. 6 gün şarjda kullanırsınız 1 gün de kafanıza göre şarja takmadan kullanırsınız.

Hocam şeyden dedim şimdi bataryayı çıkarmayacağım şarj dolu olunca ne olacak çok ısınmazmı zarar görme vs.

Şarj dolu olunca, laptop gücünü direkt elektrikten alır. Yani batarya bu durumda bir iş yapmaz.

Hocam çok teşekkür ederim çok bilgilendirdiniz beni.
Şarj dolu olunca, laptop gücünü direkt elektrikten alır. Yani batarya bu durumda bir iş yapmaz.

Hocam bu yüzde döngüsü ne zaman başlıyor tam olarak ben çünkü %30'larda 40'larda takıyorum genelde de şarja.

Hocam bir de işim bitince şarjdan çıkarayım mı?

Son düzenleme:
Hocam çok teşekkür ederim çok bilgilendirdiniz beni.

Hocam bu yüzde döngüsü ne zaman başlıyor tam olarak ben çünkü %30'larda 40'larda takıyorum genelde de şarja.

Hocam bir de işim bitince şarjdan çıkarayım mı?

Bataryada kullandığınız tek gün, şarjı %20'ye kadar kullanabilirsiniz. Şarjda kullandığınız günlerde işiniz bitince, laptopu kapatınca şarjdan tabii ki çıkartabilirsiniz. Geceleri ve kullanmadığınız süre zarfında şarjda kalmasının anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı