Laptop şarjı %80'de takılıyor

kesincx

Centipat
Daha fazla  
Selam laptopu hep 20 ile 80 arası şarj ediyordum.
Şu an 15 dk dır takılı halen 80 bir sorun var mıdır?

1682922887239.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç marka model yok konuya atlamışsınız? Her markanın kendi yazılımında pil eşiği ayarı var o açık olabilir bazı modellerde yok bu özellik.

Lenovo cihaz "ise" yazdım dostum. :)
Türkçe anadilin değil sanırım. Ya da anlama noktasında problem yaşıyorsun.

Son düzenleme:
@xearhtain konuya sen niye atlıyorsun peki güzel kardeşim? Ben sana mı yazmışım, ASUS, ise ona göre doğru yönlendirip bu kısıma girince göreceksiniz deriz herkes bilgisayarı iyi kullanamaz. Bir konuda da kod vermişsiz o kodu mu hatırlayacak her zaman insan bir doğru çözüm ver.

@xearhtain konuya sen niye atlıyorsun peki güzel kardeşim? Ben sana mı yazmışım, ASUS, ise ona göre doğru yönlendirip bu kısıma girince göreceksiniz deriz herkes bilgisayarı iyi kullanamaz. Bir konuda da kod vermişsiz o kodu mu hatırlayacak her zaman insan bir doğru çözüm ver.

Trajikomik somut bir şey olsaydı, sen tasvir ederdin muhtemelen. :D

Trajikomik somut bir şey olsaydı, sen tasvir ederdin muhtemelen. :D
Hadi hadi konuyu değiştirme, konuyu açan arkadaş marka model belirtmemiş biz de kâhin değiliz Lenovo ise, Asus ise mi diyelim ama şunu biliyoruz ki özelliği varsa pil eşiği ayarı var oradan açık olabilir demiş arkadaş ki marka modeli bilmediği için o daha çözüm olmuş konuda. 👍

Hadi hadi konuyu değiştirme, konuyu açan arkadaş marka model belirtmemiş biz de kâhin değiliz Lenovo ise, Asus ise mi diyelim ama şunu biliyoruz ki özelliği varsa pil eşiği ayarı var oradan açık olabilir demiş arkadaş ki marka modeli bilmediği için o daha çözüm olmuş konuda. 👍

Aynen kardeşim Aras kargo.
Yeterli bu kadar boş yaptığımız, iyi forumlar saygıdeğer picopat.

Geri
Yukarı