Laptop satın almak için Hepsiburada vs Trendyol

Ürünü aldığı platform şu şekilde fark ediyor örnek satıcısı Monster olan ürünü Trendyol'dan aldınız iade etmek istediğiniz zaman ilk muhattabınız Trendyol olacak Monster değil.

Satıcılar aynı diyorsunuz nesi fark edecek?

Birçok YouTuber veya forumlarda genel olarak Hepsiburada bağlantısı ile laptop önerileri yapılıyor, nedeni nedir? Hepsiburada'nın öne çıktığı bir durum vardır belki de öğrenmek istiyorum

Reklam basıyorlar öne çıktığı bir konu yok. İki siteden birini tercih edebilirsin satışta sorun olmaz, sorun çıkarsa müşteri temsilcileri eşit düzeyde gıcık.

Birçok YouTuber veya forumlarda genel olarak Hepsiburada bağlantısı ile laptop önerileri yapılıyor, nedeni nedir? Hepsiburada'nın öne çıktığı bir durum vardır belki de öğrenmek istiyorum.

Ben teknolojik ürünlerimi Hepsiburada'dan alıyorum. Trendyol'dan birkaç defa aldığımda satıcı puanı yüksek olmasına rağmen yanlış ürünü göndermişlerdi.

Ürünü aldığı platform şu şekilde fark ediyor örnek satıcısı Monster olan ürünü Trendyol'dan aldınız iade etmek istediğiniz zaman ilk muhattabınız Trendyol olacak Monster değil.

Reklam basıyorlar öne çıktığı bir konu yok. İki siteden birini tercih edebilirsin satışta sorun olmaz, sorun çıkarsa müşteri temsilcileri eşit düzeyde gıcık.
Ben teknolojik ürünlerimi Hepsiburada'dan alıyorum. Trendyol'dan birkaç defa aldığımda satıcı puanı yüksek olmasına rağmen yanlış ürünü göndermişlerdi.
Bir başka konumda bir forum kullanıcısı Hepsiburadanın iade politikaları daha iyi demişti de öyle bir durum var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı