Laptop silenen disk geri nasıl getirilir?

Samet Krmzcck

Hectopat
Merhaba, birkaç gün önce laptop aldım, FreeDOS olarak geldi. Windows kurmaya çalışırken CMD komut yerinden disk i sildim. Simdi Windows kuracak disk gözükmüyor. Silinen diski nasıl geri getirebilirim?

Windows kurulumu yaparken Ayrılmamış Alan diye göreceksin zaten. Ama sistemde görmek istiyorsan Disk Yönetimi'nden siyah alana sağ tık yapıp 'Yeni Basit Birim' yaparak görüntüleyebilirsin.

Bu asamada bisi bulamayınca cmd ye girip disk select, disk part 0,disk clean gibi seyler yazdim
Ondan sonra windows ekranı hiç gelmedi. Bu ekran geliyor sürekli açılışta

Dosya Ekleri

• IMG-20210325-WA0083.jpeg
    IMG-20210325-WA0083.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20210325-WA0055.jpeg
    IMG-20210325-WA0055.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 24
Bir Windows kurulum medyası var mı elinde? Sanırım yok. Wi,ndows'u öyle ekrana bakarak kuramazsın. FreeDos Windows'suz gelir. Önce bir WindowsKurulum medyası edin. (yok sa)

Bu asamada bisi bulamayınca cmd ye girip disk select, disk part 0,disk clean gibi seyler yazdim
Ondan sonra windows ekranı hiç gelmedi. Bu ekran geliyor sürekli açılışta
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum burada raid işlemiyle disk kayboluyor sonrasında bir yerinde, windows kurulum aşamasında gözükmüyor. Bu videoda bir yerde raid işlemi yapılmış diski buluyor. Diski bulduğu yerden sen de çıkarabilirsin. Dakika 9 dan sonrasını izle, dene bakalım olacak mı.

Flash Bellek e indirdim aslında media tool dan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum burada raid işlemiyle disk kayboluyor sonrasında bir yerinde, windows kurulum aşamasında gözükmüyor. Bu videoda bir yerde raid işlemi yapılmış diski buluyor. Diski bulduğu yerden sen de çıkarabilirsin. Dakika 9 dan sonrasını izle, dene bakalım olacak mı.
Șuan bi net cafe ye getirdim abi kuramaz ise evde Ben deneyeceğim. Teşekkür ederim. Bu arada en kötü ne olmuș olabilir sizce?

Geri
Yukarı