Laptop siyah ekran oluyor ve açılmıyor

DARKNESS001

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim eski bir laptopum var ve onu ikinci bir ekran olarak kullanmak istiyorum. Fakat şöyle bir sorun varkı laptop açılımıyor yani ekran yok siyah ekranda kalıyor ekran yok fakat mouse gözükmesine rağmen hiçbir şey olmuyor çözümü var mı yoksa laptop çöp mü oldu?
Sistem özellikleri.
  • 4 GB RAM.
  • i35005U
  • İntelhd Graphics 5500.
  • Windows 10.
  • HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet birçok kaynak mevcut bakabilirsiniz kullanmadığınız bir laptop var ise.
Çöp olmuş/kullanım dışı üç buçuk laptopum var. :)
Öncelikle bu konuyu açtığınız için teşekkürler. İlgimi çeken bir konu. İlk mesajı yazdığım andan itibaren araştırmaya başlamıştım. Technopatta ve youtube'de baktığım birkaç kaynağa göre uygulanabilir ve makul gelmedi. Yine de sayenizde bu konuda bazı fikirler edinmiş ve ufak tefek birşeyler öğrenmiş oldum. Başarırsanız çözümünüzü yazmanız halinde bizde istifade ederiz.
İyi akşamlar.

Henüz tamamını izlemedim ama bir video:
Sadece ekranı değil, tüm donanımı ile ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çöp olmuş/kullanım dışı üç buçuk laptopum var. :)
Öncelikle bu konuyu açtığınız için teşekkürler. İlgimi çeken bir konu. İlk mesajı yazdığım andan itibaren araştırmaya başlamıştım. Technopat'ta ve YouTube'da baktığım birkaç kaynağa göre uygulanabilir ve makul gelmedi. Yine de sayenizde bu konuda bazı fikirler edinmiş ve ufak tefek bir şeyler öğrenmiş oldum. Başarırsanız çözümünüzü yazmanız halinde bizde istifade ederiz.
İyi akşamlar.

Henüz tamamını izlemedim ama bir video:
Sadece ekranı değil, tüm donanımı ile ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında benim konu bir nevi siyah ekran sorunuydu çözüm olmadı ama sizin işinize yaradıysa ne mutlu bana.

Aslında benim konu bir nevi siyah ekran sorunuydu çözüm olmadı ama sizin işinize yaradıysa ne mutlu bana.
Bu konuda yardımcı olabilirim. Daha detaylı bilgiler gerekiyor.
Öncelikle biosa girebiliyor musunuz? Bios aşamasını geçtikten sonra mı siyah ekranda mouse imleci görüyorsunuz?
Biosa girebiliyorsanız bios ekranında da mı siyah ekran?

Geri
Yukarı