Laptop soğutucu fan tavsiyesi

Kahveci0620

Picopat
Daha fazla  
Malum havalar çok sıcak olduğu için laptopta çok fazla ısınıyor. Laptopu alalı çok olmadığı için bilmiyorum. İşlemci sıcaklığına vs. nereden bakabilirim ve kaç derecede olmalı? Laptopun alt ızgarasının resmini bırakıyorum. Fan önerirseniz çok sevinirim. Bilgisayarda 2 USB giriş var ve ikisini de kullanıyorum. Ona göre bilgisayardan güç almadan kullanabileceğim fan var mıdır?

Dosya Ekleri

• 20230723_135733.jpg
    20230723_135733.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 15
Malum havalar çok sıcak olduğu için laptopta çok fazla ısınıyor. Laptopu alalı çok olmadığı için bilmiyorum. İşlemci sıcaklığına vs. nereden bakabilirim ve kaç derecede olmalı? Laptopun alt ızgarasının resmini bırakıyorum. Fan önerirseniz çok sevinirim. Bilgisayarda 2 USB giriş var ve ikisini de kullanıyorum. Ona göre bilgisayardan güç almadan kullanabileceğim fan var mıdır?
Merhaba. Donanımların sıcaklığına bakmak için MSI Afterburner (bunu oyunlarda işlemci sıcaklığına bakmak için kullanabilirsiniz) ve HWmonıtor kullanabilirsiniz soğutucuların çoğunluğu laptoptan güç alarak çalışıyor onun dışında sadece stand alarak da ısınma sorununu tamamen olmasa da çözebilirsiniz ikisi de aynı işlevi görüyor zaten.

Geri
Yukarı