Laptop soğutucu kullanmak mantıklı mı?

fatihhan11

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus16-s0008nt (7Z582EA), AMD Ryzen™ 7 7840HS, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB
Dostlar laptop soğutucumu test ettim Max 3 derece fark ediyor, laptop sogutucular tozu toplayıp laptopun daha çabuk kirlenmesine sebep olabiliyormuş, bu doğru mu, sizce stant mı almalıyım ya da soğutucu fanlı ya da fansız mı kullanmalıyım?

Dostlar laptop soğutucumu test ettim Max 3 derece fark ediyor, laptop sogutucular tozu toplayıp laptopun daha çabuk kirlenmesine sebep olabiliyormuş, bu doğru mu, sizce stant mı almalıyım ya da soğutucu fanlı ya da fansız mı kullanmalıyım?

Hiç yoktan iyidir hocam bence kullanmalısın.

Standlı bir soğutucu her halükarda laptopun hava akışını iyileştirecektir. 6 ayda yılda bir toz temizliği yapılır. Toz olayındansa laptopun standda ve soğutuculu şekilde kullanılmasını tercih ederim.

Hiç yokken iyidir birde masa için küçük vantilatör alın ordanda o püfür püfür üflesin.

Bem kullanıyorum çok yararını gördüm özellikle çelik kasa eski bir laptop kullanıyosan kesin al.

Yeni konular

Geri
Yukarı