Laptop soğutucu önerisi Packard easy note

efe3535

Hectopat
Daha fazla  
Laptobum daki hava giris yerleri sol tarafta sağda hava giriş yeri yok ama tam ortada da anakart var sanirsam sizce demir govdeli çift pervaneli bir laptop altı soğutucumu yoksa tek pervaneli bir soğutucumu almalıyım ?
11.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın marka modelini yazar mısın? Ayrıca AIDA64 Extreme Edition ile stability test yapalım, yük altındaki sıcaklık değerlerini net bir biçimde görelim.
Ona göre iyi bir soğutucuya gerek olup olmadığını söyleyebilirim. Bütçe belirtirseniz gerekirse öneride de bulunuruz. @efe3535

Laptobum easy note te69 yazımda büyük harf kullandığım için konuşma banı yedim cevap veremedim ve trust azul çift pervaneli soğutucu aldım normalde 89tl di 39a indirimli şekilde aldım ama rpm hızı çok düşük olmalı ki hiç memnun değilim.biraz soğutuyor ama performans farkı hissettirmedi sizede cevap veremedim kusura bakmayın.eğer öneriniz var ise max. 150tl lik bir soğutucu alabilirim.

gta5 gibi oyunları 50/60 fps de oynuyorum ve 1 saat sonra bayağı ısınıyor sizce performansa'da katkı sağlar mı ? vatandan yorumlarına baktım biraz fazla ses çıkardığını söylemişler ürünü kullanma şansınız oldu mu ?

Son düzenleme:
gta5 gibi oyunları 50/60 fps de oynuyorum ve 1 saat sonra bayağı ısınıyor sizce performansa'da katkı sağlar mı ? vatandan yorumlarına baktım biraz fazla ses çıkardığını söylemişler ürünü kullanma şansınız oldu mu ?
Arkadaşa aldık bilgisayar buz gibi ve ısınma olmadığı için cihaz frekans da düşürmüyor ve fps kaç saat geçerse geçsin aynı kalıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı