Laptop soğutucu önerisi

Cherii

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Tam zamansız üniversite öğrencisi
Arkadaşlar biraz araştırdıktan sonra soğutucu almaya karar verdim. Laptopum alttan ızgaralı olduğu için biraz kararsızım. Fiyat 200TL'yi geçmeyecek şekilde bir soğutucu almak istiyorum. Ayrıca USB port sıkıntısı çektiğimden olabidiğince USB portlu almak istiyorum. Sizin tavsiyeniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar biraz araştırdıktan sonra soğutucu almaya karar verdim. Laptopum alttan ızgaralı olduğu için biraz kararsızım. Fiyat 200TL'yi geçmeyecek şekilde bir soğutucu almak istiyorum. Ayrıca USB port sıkıntısı çektiğimden olabidiğince USB portlu almak istiyorum. Sizin tavsiyeniz nedir?
Hocam 200 tl lik bütçeye bunu önermek saçma gelebilir ama ben memnunum bundan, usb ile çalışıyor mavi hafif bir ışığı var, Performansı ise iyi, sadece ses yapıyor o da normal.

Hocam 200 TL'lik bütçeye bunu önermek saçma gelebilir ama ben memnunum bundan, USB ile çalışıyor mavi hafif bir ışığı var, performansı ise iyi, sadece ses yapıyor o da normal.

Bunu tercih ettim hocam deneme amaçlı. Ayrıca pek fark etmediğini duydum doğru mudur? Açıkcası tek yaptığım LoL atıp Adobe programlarıyla ilgilenmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı