Laptop soğutucu önerisi

Ewen

Centipat
Daha fazla  
Hangisini almalıyım? Olabildiğince en ucuzunu ve kaliteli fark yaratabilecek bir şey lazım. Laptop aşırı derece ısınıyor yanacak gibi. Küçük vantilatör var onu tutuyorum şimdi o da pek yeterli olmuyor.
Flying Ice-11 Laptop Soğutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Zalman Notebook Soğutucu Stand Zm-ns2000 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Ya da A101'e gelen var.

1689435570530.png

ETS 2'de ekteki gibi, GTA4'te de 90 95 dereceyi görüyor. Kullandığım küçük vantilatör sadece kasayı soğuttuğunu fark ettim işlemciyi vs hiç soğutmuyor. Onu kaldırsam belki de yanar bilgisayar.

1689435662649.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisini almalıyım? Olabildiğince en ucuzunu ve kaliteli fark yaratabilecek bir şey lazım. Laptop aşırı derece ısınıyor yanacak gibi. Küçük vantilatör var onu tutuyorum şimdi o da pek yeterli olmuyor.
Flying Ice-11 Laptop Soğutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Zalman Notebook Soğutucu Stand Zm-ns2000 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Ya da A101'e gelen var.

Eki Görüntüle 1863274

ETS 2'de ekteki gibi, GTA4'te de 90 95 dereceyi görüyor. Kullandığım küçük vantilatör sadece kasayı soğuttuğunu fark ettim işlemciyi vs hiç soğutmuyor. Onu kaldırsam belki de yanar bilgisayar.

Eki Görüntüle 1863275
Dediğiniz gibi bi ısınma varsa önce laptobu açıp macunları yenileyin ve fan ızgaralarını temizleyin muhtemelen kanallar tozla tıkanmıştır. Ondan sonra gene aynıysa alabilirsiniz. Ben de bu şekilde 95derecelerden 90 altına indim. Fanla da 85lere tutunuyor işte.

Dediğiniz gibi bi ısınma varsa önce laptobu açıp macunları yenileyin ve fan ızgaralarını temizleyin muhtemelen kanallar tozla tıkanmıştır. Ondan sonra gene aynıysa alabilirsiniz. Ben de bu şekilde 95derecelerden 90 altına indim. Fanla da 85lere tutunuyor işte.
Büyük ihtimalle dediğiniz gibi olmuştur. Bilgisayarcı çok uzakta kendim de içini temizlemekten korkuyorum zarar gelir düşüncesiyle.

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi olmuştur. Bilgisayarcı çok uzakta kendim de içini temizlemekten korkuyorum zarar gelir düşüncesiyle.
Ben daha önce de birçok kez açmıştım ama ilk kez temizliğini kendim yaptım. Menteşelerin bağlandığı yeri kırdım zaten ama yapıştırdım sonra :D

Hocam soğutmaya çok para vermeyin. Laptopu kaldırıp altını boş bırakacak bir iskelet almanız yeter içinde 2tanede fan olsa içine herhangi şekilde etki yapamıyor maalesef. Dışardaki havayı klima gibi şeylerle sogutmadiginiz sürece 100tanede fan koysanız ise yaramaz.

Geri
Yukarı