Laptop soğutucu önerisi

assein

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

15.6" Huawei laptopum var, bu sıcaklarda yanıyor. F/P bir soğutucu lazım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek yok. Laptopların ısınması normal zaten ısıya dayanması için tasarlanmış ürünler. Yeni nesil AMD işlemciler 95 derece ısıda çalışması için tasarlanmışlardır örneğin ki laptop soğutucusu o kadar efektif ve gerekli bir şey olsaydı günümüzde firmalar kendi ürünlerinin yanında soğutucu tasarlayıp satardı.

2021 başında Zalman NS-2000 almıştım 300₺ falandı, hala kullanıyorum gayet güzel üst kısmı metal olduğundan soğuk tutuyor. Şu an fiyatı rahat 600-700 olmuştur.

Gerek yok. Laptopların ısınması normal zaten ısıya dayanması için tasarlanmış ürünler. Yeni nesil AMD işlemciler 95 derece ısıda çalışması için tasarlanmışlardır örneğin ki laptop soğutucusu o kadar efektif ve gerekli bir şey olsaydı günümüzde firmalar kendi ürünlerinin yanında soğutucu tasarlayıp satardı.
Aynen hocam bir de şey var, kasa satıyorlar fan yok demek ki gerek yok

Arkadaşlar merhaba,

15.6" Huawei laptopum var, bu sıcaklarda yanıyor. F/P bir soğutucu lazım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Laptop soğutucuyla soğusun ıstıyorsan alt kapagı sokeceksın o şekilde koyacaksın laptopu laptop sogutucusun üzerine :) işe yarıyor.

Aynen hocam bir de şey var, kasa satıyorlar fan yok demek ki gerek yok
Vallaha o kadar sistem topladım hayatımda fansız gelen kasa görmedim ki analojin yanlış. "Aynen hocam bir de şey var, hazır sistem satıyorlar fan yok demek ki gerek yok" deseydin dediğime karşı mantıklı bir argüman sunmuş olurdun şu an dediğinin alakası yok.

Hocam standlı soğutucu alsak?

Ben soğutucu aldım alttan hava üflüyor ama kendine hayrı yok Rampage aldım bir de. Bu en azından altı Full açık ve hava akışı daha iyi olur ayrıca laptopun altında delikler yeterince varsa hiç sıkıntı çekmezsin.

Ben soğutucu aldım alttan hava üflüyor ama kendine hayrı yok Rampage aldım bir de. Bu en azından altı Full açık ve hava akışı daha iyi olur ayrıca laptopun altında delikler yeterince varsa hiç sıkıntı çekmezsin.

Hocam HP Victus aldım. Sadece altta soğutması var zaten. Dediğiniz mantıklı teşekkürler.

Hocam attığınız 16.1 inç laptop için yeterli mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı