Laptop soğutucu önerisi

Böyle bir soruya kimsenin net bir şekilde "aha şunu al, en iyi soğutan bu" diyebileceğini sanmıyorum, çünkü bir sürü soğutucu çeşidi var, farklı farklı markalar, kimse hepsini denememiştir :) Kendi kullandıklarım içinde şunu söyleyebilirim, çoğu kendini anca soğutuyor, üflemeleri bana göre çok yetersiz, ben soğutucuyu stand niyetine kullanıyordum alttan da azıcık hava gelmiş oluyordu, ekstradan masaüstü metal pervaneli bir USB fan kullanıyordum, hatta markası da Crea, bir daha aynısından da bulamadım, yıllar önce BİM'den 20 TL'ye almıştım, onun gibi soğutan bir soğutucu görmedim 😂 Şaka bir yana Zalman kullanırsan başın ağrımaz çünkü genelde sessiz oluyor ve bir süre sonra fanları sapıtıp ses yapmıyor. Arkadaşa da aldırdım kendim de aldım ikimiz de memnunuz. Zaten bunların olayı laptop alttan rahat hava alsın koltuğun üstüne vs koyduğunda ısınmasın, oyun oynarken de birkaç derece düşürsün.

NS3000'nin stand ayakları daha düzgün geldi bana, dizine koyduğunda da ağrıtmasın ona da dikkat etmek lazım ben ona çok dikkat etmedim :) İkisi de 200 mm ama 3000'nin RPM'i daha yüksek doğal olarak daha fazla hava verir, daha hafifmiş. Bence NS3000

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kusura bakma ben de böyle bir ürünün varlığını yeni keşfettim. Benim aklımdan geçeni adamlar üretmiş, neden böyle yapılmıyor diyordum sonunda yapmışlar.

Sipariş verdiysen kusuruma bakma en fazla iade edersin, bütçe sıkıntısı yoksa laptop da iyiyse bence alınabilir. 20 derece fark ettirdi diyenler olmuş, mantıksız değil alttan basınç yapıp havanın yanlardan sızmasını önlersen laptobun içi buz gibi olur. 4200 RPM diyor bi de USB 5 volt bağlayamıyorsun sanırım 9 ya da 12 voltluk bi adaptör gönderiyorlar içinde.

Son düzenleme:
B

NS3000'nin stant ayakları daha düzgün geldi bana, dizine koyduğunda da ağrıtmasın ona da dikkat etmek lazım ben ona çok dikkat etmedim :) ikisi de 200 mm ama 3000'nin RPM'i daha yüksek doğal olarak daha fazla hava verir, daha hafifmiş. Bence NS3000.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kusura bakma ben de böyle bir ürünün varlığını yeni keşfettim. Benim aklımdan geçeni adamlar üretmiş, neden böyle yapılmıyor diyordum sonunda yapmışlar.

Sipariş verdiysen kusuruma bakma en fazla iade edersin, bütçe sıkıntısı yoksa laptop da iyiyse bence alınabilir. 20 derece fark ettirdi diyenler olmuş, mantıksız değil alttan basınç yapıp havanın yanlardan sızmasını önlersen laptopun içi buz gibi olur. 4200 RPM diyor bir de USB 5 volt bağlayamıyorsun sanırım 9 ya da 12 voltluk bir adaptör gönderiyorlar içinde.

Alım yaptıydım da bu bayağı iyiymiş harbiden iade edip alacağım galiba gelince.

Yeni konular

Geri
Yukarı