Laptop Soğutucu Önerisi

Merhaba arkadaşlar.i 7 7700HQ ve GTX 1070 bulunduran bir laptopa sahibim. Haliyle çok ısınıyor. Performansa etkisi çok olmasa bile 90 dereceye dayanmasını istemiyorum ekran kartının. Aklımda tam bir bütçe yok. Önemli olan fiyat değil fiyatına değmesi yani fiyat/performans. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Image1536076249.241080.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_5149.JPG
    IMG_5149.JPG
    118,1 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Zalman NS-2000 öneriyorum. Bütçen varsa şiddetle tavsiye ederim.
Zalman ZM-NS2000 17" 200mm Fanlı Yükseklik Ayarlı Notebook Fiyatı
Edit: i5-3210M 85 derece görüyorken 76 derece oldu. (Yük altı)
Eki Görüntüle 328362

Zalmanın adını çok duydum.Yazdığınız değerler gerçekten muazzam.Fakat benim laptopum 15.6 inç.Bide biraz ağır geldi bana(diğer soğutucuların ağırlığı hakkında fikrim yok).Yani çantama sığmayabilir,sığsa bile ağır gibi geldi bana.Tabi daha hafifi yoksa bu modeli tercih edeceğim gibi duruyor.

Zalmanın adını çok duydum.Yazdığınız değerler gerçekten muazzam.Fakat benim laptopum 15.6 inç.Bide biraz ağır geldi bana(diğer soğutucuların ağırlığı hakkında fikrim yok).Yani çantama sığmayabilir,sığsa bile ağır gibi geldi bana.Tabi daha hafifi yoksa bu modeli tercih edeceğim gibi duruyor.
Benim leptop'um da 15.6 inç. Tam oluyor. Ağırlık kısmına gelince, gayet hafif bana göre.

Laptopum 1 aylık yani hem temiz(artı olarak Asusun tanıttığı sözde toz almayan bir teknoloji vardı.Technopat'in bir videosunda ondan bahseldilmişti)hem de macunun kurumadığını düşünüyorum.Fan gideri açık zaten uçak gibi hava üflüyor:D

Laptopum 1 aylık yani hem temiz(artı olarak Asusun tanıttığı sözde toz almayan bir teknoloji vardı.Technopat'in bir videosunda ondan bahseldilmişti)hem de macunun kurumadığını düşünüyorum.Fan gideri açık zaten uçak gibi hava üflüyor:D
Dediğim gibi 17 inç yazdığına bakmayın. Bende bi ilk başta korktum ama tam uyuyor. Kamera atmak isterdim ama onun gibi bir cihazım yok. :( Bu arada, 4 kademeli onuda belirteyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı