Laptop Soğutucusu Önerisi

Rams'Ey

Kilopat
Daha fazla  
Sizce en iyi laptop soğutucusu nedir, önerebileceğiniz laptop soğutucuları F/P olarak var mı?
İnternet üzerinde 3 adet soğutucu buldum, bunlardan hangisi daha iyi ve bunlar dışındaki öneriniz varsa bekliyorum. Ayrıca laptop boyutu 15.6 inc.
Deep Cool U PAL
Rampage AD-RX44 X-Gale
Zalman ZM-NS2000 veya ZM-NS1000

Sizce en iyi laptop soğutucusu nedir, önerebileceğiniz laptop soğutucuları F/P olarak var mı?
İnternet üzerinde 3 adet soğutucu buldum, bunlardan hangisi daha iyi ve bunlar dışındaki öneriniz varsa bekliyorum. Ayrıca laptop boyutu 15.6 inc.
Deep cool u pal.
Rampage AD-RX44 X-gale
Zalman ZM-NS2000 veya ZM-NS1000

Dostum önerim bilgisayarının fan girişlerine göre bir tane seçmen olacak. Aynı zamanda USB girişi en az ısınan soğutucu yüzünden USB girişim yandı seni de bu konuda uyarayım.

Laptopun alt kısmı resimdeki gibi tek ızgara şeklinde ayrıca kasanın yanlarında ve arkasında da hava kanalları mevcut.
Dostum önerim bilgisayarının fan girişlerine göre bir tane seçmen olacak. Aynı zamanda USB girişi en az ısınan soğutucu yüzünden USB girişim yandı seni de bu konuda uyarayım.

Laptop fanları fotoğraftaki gibi kasanın ekrana yakın kısmında kalıyor soğutucu önerisi verebilecek var mı?

Başka önerisi olan yok mu?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-04-09 at 14.43.03.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-09 at 14.43.03.jpeg
    261,3 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Geri
Yukarı