Çözüldü Laptop SSD Yükseltmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Taşıyabilirsiniz isterseniz.
Ben ASUS TUF A15 laptopa sahibim. @Artoria Pendragon hocam hatırlarsan senin önerin ile almıştım. 512 GB SSD tahmin ettiğim gibi az geldi 1 tane de 1 TB SSD takmayı düşünüyorum.
1) Kendim takarsam garantiye zarar verir mi?
2) Amazon.com.tr bu ürün laptopuma takmak için uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygundur hocam. Üzmez sizi gönlünüz rahat olsun.
Hocam laptop olduğu için G2 önermediler bu model çok ısındığından. Sizce 970 Evo Plus 1 TB alınır mı?
Aradaki fiyat farkı çook yüksek bir fark değil zaten.
Ayrıca @Artoria Pendragon hocam bendeki TUF A15 FA507NV laptopa yükseltme yapmak istiyorum. Araştırdım bulamadım ya da anlamadım. Laptopa ekstra 1 TB SSD alacağım ama M2 SSD uygun mudur bu laptopa?
Ayrıca size de sorayım sizce ne almalıyım max 1.5k ya?

Hocam laptop olduğu için G2 önermediler bu model çok ısındığından. Sizce 970 EVO Plus 1 TB alınır mı?
Aradaki fiyat farkı çok yüksek bir fark değil zaten.
Ayrıca @Artoria Pendragon hocam bendeki TUF A15 FA507NV laptopa yükseltme yapmak istiyorum. Araştırdım bulamadım ya da anlamadım. Laptopa ekstra 1 TB SSD alacağım ama M.2 SSD uygun mudur bu laptopa?
Ayrıca size de sorayım sizce ne almalıyım Max 1.5k ya?

Samsung bu işin bir numarasıdır hocam, 970 EVO'dan iyisini bulamazsınız. Ayrıca cihazınızın M.2 slotu bulunmakta.

Geri
Yukarı