Laptop SSD'si H510MH/E sisteme nasıl takılır?

harajukubarbie

Kilopat
Laptoptaki SATA SSD'mi Biostar H510MH/E 2.0 anakartlı masaüstü bilgisayarıma nasıl takarım? Bilgisayarın içinde sadece takılmış olan SSD bağlıydı ve ben bir tane daha SSD bağlayabilmek için başka bir kablo göremedim. Nasıl takacağım konusunda bir video veya rehber var mı?

Kablo düzeni rahatsız etmiyorsa sorun yok.
Yok benim için sıkıntı değil. Bilgisayara zararı olmasın yeter.
@SEMIKAANCAKIR İlk sayfada fotoğrafını atmıştım kasanın içinin. SSD'yi taktığımda monte etmesem direkt olduğu gibi koysam olur mu? Dik koyamayacağım için psunun üstüne koyacağım tabii bir sorun çıkarmıyor ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok benim için sıkıntı değil. Bilgisayara zararı olmasın yeter.
@SEMIKAANCAKIR İlk sayfada fotoğrafını atmıştım kasanın içinin. SSD'yi taktığımda monte etmesem direkt olduğu gibi koysam olur mu? Dik koyamayacağım için PSU'nun üstüne koyacağım tabii bir sorun çıkarmıyor ise.

Sorun çıkmaz.

Merhaba, ben şu konunuz ile ilgili danışmak istiyorum

Türk Telekom port değiştirme nasıl yaptırılır?​

Ne yaptınız acaba, bende hat zayıflamam yüksek olduğu için talepte bulunmak istiyorum.
Ben bendeki hat zayıflamasının sebebinin porttan olduğunu düşünmüştüm fakat değilmiş. Ankastreden modeme gelen kablo hasar almıştı ve düzeltince de tekrar yükseldi. Tavsiyem ilk önce iç tesisata bakın, olmazsa da bölge müdürlüğü ile konuşun.

Ben bendeki hat zayıflamasının sebebinin porttan olduğunu düşünmüştüm fakat değilmiş. Ankastreden modeme gelen kablo hasar almıştı ve düzeltince de tekrar yükseldi. Tavsiyem ilk önce iç tesisata bakın, olmazsa da bölge müdürlüğü ile konuşun.
Aynen aslında bende biraz şüpheliyim kablolardan, peki süreç nasıl oldu yani hangi kablonun hasarlı vs olduğunu nasıl tespit ettiniz ve yenileme nasıl oldu, apartmanda yaşadığım için özellikle yönetimin ankastre ile daire arasındaki kablolalama için ne diyeceğeni bilmiyorum , kısaca durumumuz benzerse nasıl hallettiniz

Aynen aslında bende biraz şüpheliyim kablolardan, peki süreç nasıl oldu yani hangi kablonun hasarlı vs olduğunu nasıl tespit ettiniz ve yenileme nasıl oldu, apartmanda yaşadığım için özellikle yönetimin ankastre ile daire arasındaki kablolalama için ne diyeceğeni bilmiyorum , kısaca durumumuz benzerse nasıl hallettiniz
Ben kablo yeniletmedim. Modeme gelen kabloda bantlı yer vardı ve bantı çıkardığımda içindeki kablodan bir kablonun kopmuş olduğunu gördüm. Kabloyu biraz kesip tekrardan birleştirdim ve düzeldi. Çok büyük sorun değildi benimki.

Geri
Yukarı