Laptop tamirden sonra oyunlarda 4 saniyelik FPS düşüşü yaşıyor

Burak1023

Attopat
Daha fazla  
Laptopumun Power düğmesi bozulmuştu, sonrasında tamir için İstanbul'a gönderdik. Bataryası şiştiği için onu da değiştirdiler ama laptop geldikten sonra oyunlarda FPS dropları meydana geldi. Sorun hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam herhangi bir kırmızı madde varmı? tüm listede.
İşlemciniz thermal throttle yiyiyor diyeceğim. Önceden bu sorun yokmuş. O yüzden diyemiyorum.
Bi saniye bakıyım hemen hocam
Termal macun ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığına emin misiniz?
Yapıldıysada ben bilmiyorum
Hocam hiç kırmızı yok
Hocam aynı sisteme bugün baktım daha iyi fiyata daha iyisi alınabilir emin olun. Bende şu an bilgisayar derdindeyim.
Hocam direk kurulmuş olarak baktım ben en ucuzada bunlar vardı diye attım

Hocam bu iyi birşey. Şuan cebinizden en az para çıkartıp uygulayabileceğiniz çözüm 1. olarak bilgisayar için soğutucu almak ve format atmak. 2. çözüm SSD almak. 3. çözüm bataryayı tekrar değiştirmek gibi duruyor.(ucuzdan pahalıya yazdım).

Elle toplamak bana daha mantıklı geliyor. İkinci el oldu mu ve sağlam ise neden alınmasın ki?
Bilgisayar sistemlerinden öyle çok anlamıyorum ki elle toplayayım ama ikinci el ve temiz olunca tabi ki alınır
Hocam bu iyi birşey. Şuan cebinizden en az para çıkartıp uygulayabileceğiniz çözüm 1. olarak bilgisayar için soğutucu almak ve format atmak. 2. çözüm SSD almak. 3. çözüm bataryayı tekrar değiştirmek gibi duruyor.(ucuzdan pahalıya yazdım).
Hocam yardımınız için teşekkürler dediklerinizi denerim olmazsa gene o yetkili servisi arar problemi bildiririm belki onlar bir çözüm bulabilir

Hocam isterseniz Discord Instagram gibi bir iletişim bilginizi bırakın bana ben size hem bu konuda hem de öteki türlü yardımcı olayım. Hem konuyu daha fazla sapıtmamış oluruz.
Hocam ben bilgisayarı toplarımda şu aralar olmaz
Hocam ben bilgisayarı toplarımda şu aralar olmaz
ama genede ben discordumu bırakayım eklersiniz bi yardım lazım olursa yazarım Rendroy#2610

Bilgisayar sistemlerinden öyle çok anlamıyorum ki elle toplayayım ama ikinci el ve temiz olunca tabi ki alınır

Hocam yardımınız için teşekkürler dediklerinizi denerim olmazsa gene o yetkili servisi arar problemi bildiririm belki onlar bir çözüm bulabilir
Hocam eğer dediklerimden biri sorununuzu çözerse "Çözüm" olarak işaretlemeyi unutmazsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı