Laptop tavsiyesi

İnancays

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle mutlu ve huzurlu yıllar dilerim hepinize. MIS öğrencisiyim şu anda temeline çok güvendiğim bir oyun geliştiriyorum, bilgisayarım artık yetersiz kalıyor. 4000 serisi ekran kartı bulunduran bir laptop almak istiyorum fakat çok da uçuk fiyatlı olmazsa güzel olabilir :) önerebileceğiniz en iyi laptop nedir? (mümkünse kullanıma bağlı öneriler çok mutlu eder.)

Son düzenleyen: Moderatör:

40k bandında bunları önerebilirim. Tavsiyem Acer ama Dell de iyi

40k bandında bunları önerebilirim. Tavsiyem Acer ama Dell de iyi
teşekkürler tavsiye için. bir de merak ettiğim bir soru var ilk defa laptop kullanacağım hep masaüstü kullanmıştım. harici olarak monitör de alacağım rainbow six siege tarzı fps oyunlar oynuyorum. laptop’a monitör bağladığımda herhangi bi ms kaybı vs yaşar mıyım yoksa masaüstü ile aynı performansı verir mi harici monitör?

Teşekkürler tavsiye için. Bir de merak ettiğim bir soru var ilk defa laptop kullanacağım hep masaüstü kullanmıştım. Harici olarak monitör de alacağım Rainbow Six: Siege tarzı FPS oyunlar oynuyorum. Laptopa monitör bağladığımda herhangi bir ms kaybı vs yaşar mıyım yoksa masaüstü ile aynı performansı verir mi harici monitör?

Monitör ne değeri destekliyorsa o değeri verir. Yani bir kayıp olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı