Laptop termal macun nasıl yenilenir?

alpglo

Decapat
Daha fazla  
Selamlar bu ayla birlikte HP Gaming laptopumu alalı 1 yıl oldu. İlk aldığımda bu foruma sormuştum ve bilgisayarın eskimemesi ve performansı için yılda bir termal macun değişimi ve fan temizliği yaptırmam gerektiğini söylemişlerdi. Bu uygulamaları nerede yaptırabilirim? HP'nin kendi servisi veya İstanbul içinde güvenli bir şekilde bu uygulamaları yaptırabileceğim bir yer var mıdır?

1 yil cok erken bence laptop icin yani sicakliklarda anormal bir yukselme yoksa hiç dokunmayin derim. Ayrica daha 1 yil olmus. Laptopun icini acarsaniz garantisi gidebilir.

Yani benc ede henüz erken macun yenilemek için ama Bakırköy'e yakınsan sana bir yer tavsiye edebilirim. Ben de bizzat oradan hizmet aldım. Üçkağıtçı değildir. Kurumsal firmalarla da çalışıyor.

Selamlar bu ayla birlikte HP Gaming laptopumu alalı 1 yıl oldu. İlk aldığımda bu foruma sormuştum ve bilgisayarın eskimemesi ve performansı için yılda bir termal macun değişimi ve fan temizliği yaptırmam gerektiğini söylemişlerdi. Bu uygulamaları nerede yaptırabilirim? HP'nin kendi servisi veya İstanbul içinde güvenli bir şekilde bu uygulamaları yaptırabileceğim bir yer var mıdır?
Açarsan garantisi gider ilk defa yapacaksan eski bir pc de alıştırma yapmanı öneririm. Laptop modeline göre aratıp sökme videolarını bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı