Laptop Termal Macun Yenilemesi Kaç TL?

Dediğim gibi 7 yıllık ve hiç termal macunu yenilenmedi. Gelmesi uzun sürer diye sordum ama sizin önerdiğinizi alayım o zaman. Normal macundan daha az sürmem gerekir mi?

Islemci ve GPU die uzerine mercimek boyutunda sikip uzerine termal blogu kapatacaksin, kendin yaymaya calisma daha kotu sicakliklar elde edersin.

Yukaridakinden daha iyiyse bakabilirim.

@gen2 gümrük vergisi o fiyata dahil mi? Çünkü gümrük vergisi ek ücrete neden olabilir diyor.
Bir arkadaşıma önermiştim, 1 ay önceydi sanırım. Ben gümrük dahil 94 TL'ye almıştım. Ama arkadaşıma nasılsa, ekstra PTT vergi çıkarmış, 15 yada 20 TL'ydi sanırım. Yani toplamda 110 küsüre aldı o galiba.

Ben tornavida seti şeklinde almıştım direkt. Yıldız tornavida ile açabilirsiniz ama riskli olur.
Anladım.
Islemci ve GPU die uzerine mercimek boyutunda sikip uzerine termal blogu kapatacaksin, kendin yaymaya calisma daha kotu sicakliklar elde edersin.
Yaymazsak nasıl olacak videolarda yayılıyor? Bir de sanırım sizin attığınız termal macunun iletkenliği 6 ama yukarıda 12 olan attılar ona ne diyorsunuz?

@241046 @gen2 @siriius O zaman şuan atılanlardan en iyisi hangisi? Ve nasıl süreceğim doğru anlatılan bir video atar mısınız?

Yaymazsak nasıl olacak videolarda yayılıyor? Bir de sanırım sizin attığınız termal macunun iletkenliği 6 ama yukarıda 12 olan attılar ona ne diyorsunuz?
PIyasadaki macunlarin %90 indan daha performansli bir macun merak etme iletkenlik marketing sadece. Gumruk vergisine bisey diyemiyorum bir iki arkadasa aldirdim onlar odemediler vergi. Yayamazsin direct die uygulamalarinda performans kaybettirir o masaustu islemcileri icin.

İstersen en pahalısını kullan 7 8 sene bilgisayara bakım yapmamak zaten büyük bir ihmal.Fazla kullanmasan bile 2 senede bir açıp temizlemen bakımını yapman lazım.
Zaten yapacağım bundan sonra en geç 2,5 yılda bir ama şuan en çok performans hangisi etki edecek onu soruyorum.

PIyasadaki macunlarin %90 indan daha performansli bir macun merak etme iletkenlik marketing sadece. Gumruk vergisine bisey diyemiyorum bir iki arkadasa aldirdim onlar odemediler vergi. Yayamazsin direct die uygulamalarinda performans kaybettirir o masaustu islemcileri icin.
Yayma konusunu anlamadım doğru anlatılmış bir rehber atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı