Çözüldü Laptop tuşuna dokunduğum zaman çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pokemon Ferhat

Centipat
Evet, lanet olası laptopumda yeni bir sorun daha! F1 tuşunun üstüne dokunduğum an (sanki dokunmatikmişçesine) çalışıyor. Lanet olsun, bir film izleyeyim dedim, elim çarptıkça "Windows 10'da nasıl yardım alınır" penceresi açılmaya başladı. Plastiğini çıkartıp bakmaya çalıştım ama siyah bağlacı bir türlü aşamadım. Tuşu iptal etmek istemiyorum. Bu bağlaç nasıl açılır ve neden dokunduğum an çalışıyor? Bir fikriniz var mı?
eheheheheh.jpg

Windows+F1 tuşu
Büyük ihtimal Windows tuşu basılı kalmış.
Tam ekran uygulama çalışmıyorsa sadece F1 tuşuna basmak da Yardım ve Geri Bildirim'i çalıştırıyor, basılı kalmayla alakası yok.

@Pokemon Ferhat Tuşunuz fazla hassas olabilir mi? Diğer tuşlarda nasıl?

Tam ekran uygulama çalışmıyorsa sadece F1 tuşuna basmak da Yardım ve Geri Bildirim'i çalıştırıyor, basılı kalmayla alakası yok.

@Pokemon Ferhat Tuşunuz fazla hassas olabilir mi? Diğer tuşlarda nasıl?
Diğer tuşlarımda hiç bir sıkıntı yok. Bir tek bunda var. Birkaç hafta önce böyle bir problem de yoktu.

Arasına bişey sıkışmış olabilir (Saç teli vs.).
İşte bu yüzden olabilir diye plastiğini kaldırdım ama temizdi. Bu kilidi sökemedim ki.
O içerideki siyah şeyi çıkardığın zaman takmak imkansız gibi birşey oluyor veya ben beceremedim. bu yüzden 3 tuşum iptal oldu dikkat et
Nasıl yaptım bilmiyorum ama o siyah şeyi yanlışlıkla çıkardım galiba. Problemi de çözdüm. Ufak bir sıkışıklık olmuş, bunun için de araya lastik sokup geri kapattım. Sıkıntım çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı