Laptop tuşundan kapatılınca açılmıyor

bthn.ozcnn

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Benim Asus K501UW-DM049T marka dizüstü bilgisayarımın üzerindeki tuşuna basılı tutup kapatıp açınca alttaki resimdeki yer çıkıyor ve bilgisayar açıldıktan sonra hoş geldiniz yazısında baya bir bekliyor ve açılınca ekrandaki simgeler kayboluyor. Yeniden başlatınca geliyor, sizce sorun nedir ? Şimdiden yardım ettiğiniz için teşekkürler.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Düğme ile değil, işletim sisteminden kapatman gerek.
hocam şöyle bir şey var zaten öyle yapıyorum da ama açılışta bazen kalıyor ve gelmiyor ve böyle tuştan kapatmam gerekiyor ve yapınca böyle oluyor ben sadece bu şeyin ne neden çıktığını bilmek ve hani düzeltile bilirse düzeltmek istiyorum olmazsa servise götüreceğim o yüzden sormuştum.

Garantisi yoksa sıfırdan Windows kurulumu yap, driverları da işletim sistemine uygun olacak şekilde laptop üretici sayfasından ya da donanım üreticisinin sayfasından kur.
Sıfırdan kurulum öncesi şansını denemek istersen ekran kartı driverlarını kaldırıp varsa önce HD graphicsi sonra ayrı ekran kartını kur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı