Laptop un ekran çizik dikey ?

illaedeb1

Hectopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
HP laptop ekran dikey olarak yeşil mavi çizikler var. Ve 4 e bölünmüş olarak gözüküyor. Laptop normal olarak çalışıyor sorun ne olabilir arkadaşlar ? Parça değişimi hariç benim yapabileceğim bir şey var mı?

Ekranlar durup duruken bozulabiliyor. Benim notebook'umda kendi ekranı beyazdı ama VGA ve HDMI ile görüntü alabiliyordum. Garantiye yolladım ekranı değiştirmişler. Google'da sorunu aramışlar Technopat gibi teknoloji sitelerine de bakmışlardı geçmişe baktığımda gördüm.

HP laptop ekran dikey olarak yeşil mavi çizikler var. Ve 4 e bölünmüş olarak gözüküyor. Laptop normal olarak çalışıyor sorun ne olabilir arkadaşlar ? Parça değişimi hariç benim yapabileceğim bir şey var mı?
Ekran görüntüsünü atabilir misin dostum ?

Ekranlar durup duruken bozulabiliyor. Benim notebook'umda kendi ekranı beyazdı ama VGA ve HDMI ile görüntü alabiliyordum. Garantiye yolladım ekranı değiştirmişler. Google'da sorunu aramışlar Technopat gibi teknoloji sitelerine de bakmışlardı geçmişe baktığımda gördüm.

Laptop düştü mü hiç ? Yada çarpma felan darbe yada hiç basınç uygulandı mı ekrana ?
Resim yüklemeye çalışıyorum ama dosya boyutu çok büyük diyor.

adsız.JPG

JPG 'ye çevirseydin dostum ?
Tamam oldu sağ ol dostum :) ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı