Laptop varken PlayStation 5 almaya değer mi?

muho1996

Picopat
Daha fazla  
Sıfır PlayStation 5 almayı düşünüyorum. Her türlü oyun oynuyorum su anda oyun laptopumda. PS 5 ve oyun fiyatları göz önünde bulundurursak laptopum da varken almaya değer mi ya da PS 5 yerine PS 4 alınır mı? Alınırsa PS 4 her oyunu oynatır mı?

Ps4 pro bütün ps oyunlarini oynatir ama sıfır ya bulamazsiniz yada fiyatına degmez 2. El bakmaniz lazim.

Her türlü oyunu oynadığınızı belirtmişsiniz. ancak ve ancak en az 4-5 tane PS Exclsuive oyunu almak isterseniz alın. Yoksa PS4 size göre pek iyi değil hatta kötü bile.

Her türlü oyunu oynadığınızı belirtmişsiniz. Ancak ve ancak en az 4-5 tane PS exclsuive oyunu almak isterseniz alın. Yoksa PS4 size göre pek iyi değil hatta kötü bile.

1.onceligim PS 5 sadece biraz pahalı diye çekiniyorum oyun bittikçe yenisini alırım öncelik oyunum FPS zaten.

Laptopun iyi birşeyse (RTX 3060/3070/4060/4070 gibi) almaya gerek yok.

1.onceligim PS 5 sadece biraz pahalı diye çekiniyorum oyun bittikçe yenisini alırım öncelik oyunum FPS zaten.

PS'nin tadı baska hele televizyonunuz iyiyse bilgisayardan farklı bir keyif alırsınız. Ama her şey bütçede bitiyor oyun alabilirim aktif kullanırım diyorsan PS5 almanı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…