Laptop vidası neden çıkmış olabilir?

s7üü

Hectopat
Daha fazla  
Laptopu kaldırdım ve altından 1 tane vidası çıkmış evde olmadığım için nasıl olduğunu bilmiyorum ama ısınmadan kaynaklı olabilir mi?

İlginç. Buna benzer problemi başka forumlarda da okumuştum. Bence fan çalışması sonucu kasada oluşan vibrasyon(titreşim)den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Canı sıkılmış olabilir belki.
Eğer birisi içinden bir şey çıkardıysa ve sen gelmeden toparladıysa ve 1 tane vida yalama olduysa olabilir. RAM veya SSD HDD artık ne varsa kontrol et yerinde duruyor mu diye.

Artı -2 Eksi
Canı sıkılmış olabilir belki.
Eğer birisi içinden bir şey çıkardıysa ve sen gelmeden toparladıysa ve 1 tane vida yalama olduysa olabilir. RAM veya SSD HDD artık ne varsa kontrol et yerinde duruyor mu diye.

Yok o kadar olmaz. Kardeşim yapamaz herhalde.
Daha önce açılmış ve sonrasında tam sıkılmamışsa düşebilir ama fabrikada loctite ile yapıştırıyorlar. Vibrasyon ile düşemez.

Hiç açılmadı.
Kasada herhangi bir gevşeme yoksa sanmıyorum. Ama benzer ölçülerde bir vida takılmazsı iyi olur.

Aynı vidayı taktım ama tam sıkamadım.

Herhalde ısınmadan kaynaklıdır 2 saat şarjda oynamışlar peki bunun sıkıntısı olur mu?

Vibrasyon en mantıklısı hiç açılmadı ise başka bir açıklaması olamaz.
Yok o kadar olmaz. Kardeşim yapamaz herhalde.

Hiç açılmadı.

Aynı vidayı taktım ama tam sıkamadım.

Vida aynı ölçüde olmayabilir tam sıkalamadı ise. Vida sonradan takma mı?

Vibrasyon en mantıklısı hiç açılmadı ise başka bir açıklaması olamaz.

Hocam bence vibrasyon ile olacak şeyler değil bunlar. Yani benim eski laptopun içini açarken vidalar yerinden kıpırdamıyor su zor açmıştım. Bence bu işin içinde bir iş var. Meraklı bir kardeş olabilir.

Geri
Yukarı