Laptop Windows 8.1 kurulumu sonrası Wi-Fi ağlarını görmüyor

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanırken normal şekilde kablosuz bağlantı kurabiliyordum. Laptopu test etmek için Windows 8.1 kurulumu yaptım fakat kablosuz ağ ayarları görünmüyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen uygun sürücü kurulmamıştır. Laptop modelinizi bizimle paylaşırsanız Windows 8.1 için uygun sürücü varsa onu veririz. Yoksa da donanım kimliğiyle sürücüyü bulur ve kurarız.

Windows 10 kullanırken normal şekilde kablosuz bağlantı kurabiliyordum. Laptopu test etmek için Windows 8.1 kurulumu yaptım fakat kablosuz ağ ayarları görünmüyor. Nasıl düzeltebilirim?
Sürücülerini kurman gerekiyor. Windows 10'da kablosuz ağ için sürücü kurmaya gerek yoktu. Kurmanız için bilgisayarınızın markasının sitesine girip modeline uygun olan yazılımları kurmak olacaktır.

Laptopunuzun sürücü indirme sayfası aşağıda yer almakta.

Burada Windows 10 ve Windows 11 var. Dilerseniz donanım kimliğinizi paylaşınız. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Hangisinin donanım kimliğini paylaşmalıyım? Bulamadım da. @Enes3078

zort.png

Edit: Hallettim çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Hangisinin donanım kimliğini paylaşmalıyım? Bulamadım da. @Enes3078

Eki Görüntüle 1455253

Edit: Hallettim çok teşekkürler.
Yüksek ihtimalle bilinmeyen ağ denetleyicisi. Çünkü 2 tanesi BT aygıtı diğeri ethernet denetleyicisi. Onun kimliğini paylaşacaksın. Eğer bulamadıysanız sağ tıklayıp sürücüyü otomatik güncelleştirebilirsiniz. Kendi bazen bulabiliyor.

Geri
Yukarı