Çözüldü Laptop yere düştükten sonra ekrana görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre ygmr

Decapat
Laptopu kapattım, çantaya koydum. Çanta da katlanır masanın üzerindeydi kaydı ve düştü. Monitör kapalıydı, kasası çarptı yere sadece ve çalıştırmak istediğim de fan çalışıyor, ışıklar yanıyor ama ekran SIM siyah. Ekranı HDMI ile televizyona aktardım, sorunsuz açıldı. Sorun ne olabilir?

Çözüm
Televizyonda görüntü geliyorsa ekranda bir problem olabilir, teknik servise göndermeniz en mantıklısı.
Kanka görüntü geliyordu yaptırdım zaten. Adam 300 liraya yaptı ekran değişicek diye çok korktum adam ekran fiyatına 1600 TL dedi.
Laptopu kapattım, çantaya koydum. Çanta da katlanır masanın üzerindeydi kaydı ve düştü. Monitör kapalıydı, kasası çarptı yere sadece ve çalıştırmak istediğim de fan çalışıyor, ışıklar yanıyor ama ekran SIM siyah. Ekranı HDMI ile televizyona aktardım, sorunsuz açıldı. Sorun ne olabilir?

Televizyona görüntü geldiğine göre sorun %100 laptopun ekranında.

Bak şimdi laptop düştükten sonra ekranı yukarı acma kapama yaparken sağ ve sol tarafta oynama var mı ona bak bi

Geri
Yukarı