Laptopun Yere Düştükten Sonra Görüntünün Gelmemesi

Emin000

Decapat
Ben Bakü'den katılıyorum. Sizden yardım istiyorum. Benim bilgisayarım elimden yere düştükten sonra görüntü gelmiyor. Bilgisayar çalışıyor ama görüntü yok. Bilgisayar uzmanına verdim ama duzeltemedi. Aksine bu defa da bilgisayar açılırken fanlar tam hız çalışıyor. Kapattıktan sonra şarja takarken kendiliğinden çalışıyor. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman ekranda bir sıkıntı olduğu apaçık belli. Kablolarda temazsızlık varsa ne mutlu size. Fakat ekranın içinde bir sorun oluştu ise ekran değişimi şart gibi gözülüyor.
Laptopun içini açma şansınız varsa kablolarını kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Bu bilgisayar uzmanını merak eden sadece ben miyim?
Bilgisayar uzmanı dediği bizim formatçılardan sanırsam. :D

O zaman ekranda bir sıkıntı olduğu apaçık belli. Kablolarda temazsızlık varsa ne mutlu size. Fakat ekranın içinde bir sorun oluştu ise ekran değişimi şart gibi gözülüyor.
Benim ekrani degishtirmge ihtiyacim yok. 1 yildir hdmi ile kullaniyorum. Beni meraklandiran yere dushdukden sonra goruntu neden gelmiyor. Neden bilgisayari actigimda fanlar tam hiz calisiyor kapatip sharja taktikdan sonra yine kendiliyinden aciliyor. Ana karti mi degishtirmeliyim ?
Bilgisayarim asus g750 jx
Eve

Bilgisayar uzmanı dediği bizim formatçılardan sanırsam. :D
evet))

Bu sorun ile bende çoğu kişide karşılaştım fakat çözümünün gerçekten ne olduğunu bilemiyorum. Ekran ile alakalı sorun olduğunu düşündüğüm için geri dönüş yaptım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı