Laptopa 2 kulaklık takma

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Benim elimde HP Pavilion bir dizüstü bir bilgisayar var. Bu bilgisayara 2 kulaklık bağlamak istiyoruz. Elimizde ise 3 farklı türden kulaklık var. USB girişli, JAK girişli ve Bluetooth girişli. Bunlardan hangisi olursa olsun ikisini bilgisayara bağlamamız gerekiyor. Hatta imkan varsa üçünü de bağlayabiliriz. Ama tek sorun nasıl bağlanacağını bilmiyoruz. Acaba bu kulaklıkları nasıl bağlarız. Nasıl yapılacağını adım adım anlatırsanız çok güzel olur. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim iyi günler.

Öncelikle selamünaleyküm. Benim elimde HP Pavilion bir dizüstü bir bilgisayar var. Bu bilgisayara 2 kulaklık bağlamak istiyoruz. Elimizde ise 3 farklı türden kulaklık var. USB girişli, jak girişli ve Bluetooth girişli. Bunlardan hangisi olursa olsun ikisini bilgisayara bağlamamız gerekiyor. Hatta imkan varsa üçünü de bağlayabiliriz. Ama tek sorun nasıl bağlanacağını bilmiyoruz. Acaba bu kulaklıkları nasıl bağlarız. Nasıl yapılacağını adım adım anlatırsanız çok güzel olur. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim iyi günler.

Aslında üçünüde bağlayabilirsiniz ses bölümnden hangisini kullanıcaksanız ona göre değiştirerek kullanabilirsiniz.

Aslında üçünüde bağlayabilirsiniz ses bölümnden hangisini kullanıcaksanız ona göre değiştirerek kullanabilirsiniz.
Hepsi veya ikisi aynı anda çalışacak. Hep birlikte oyun oynayacağız. Bilgisayar hoparlöründen oynayınca korku oyununu hiç eğlenceli olmuyor. Birimiz kulaklıkla denedi gayet zevkli olduğunu söyledi. Bizde en az iki tanesini bağlamak istiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı