Laptopa 360Hz monitör bağlanır mı?

Ersin Sali

Hectopat
Laptopa 360Hz monitör bağlanır mı ve bağlanıyorsa hangi laptoplara bağlanıyor? 360Hz'yi tam verebilecek şekilde. HDMI bağlayınca mesela 240Hz veriyor. Benim almak istediğim monitör Alienware AW2521h 360Hz. Eğer oluyorsa buna uyumlu laptop öneriniz var mı? Ve DisplayPort olan laptop görmedim sanırım hiç böyle laptoplar var mı direk 360Hz'yi bağlayabileceğim mini DisplayPort diye bir şey gördüm. Ona bağlanıyor mu? Mesela bu monitör?

Laptopa 360Hz monitör bağlanır mı ve bağlanıyorsa hangi laptoplara bağlanıyor? 360Hz'yi tam verebilecek şekilde. HDMI bağlayınca mesela 240Hz veriyor. Benim almak istediğim monitör Alienware AW2521h 360Hz. Eğer oluyorsa buna uyumlu laptop öneriniz var mı? Ve DisplayPort olan laptop görmedim sanırım hiç böyle laptoplar var mı direk 360Hz'yi bağlayabileceğim mini DisplayPort diye bir şey gördüm. Ona bağlanıyor mu? Mesela bu monitör?
Benim laptopta var DisplayPort girişi direkt hatta ama öyle gaming falan değil. Eski bir laptop HP Elitebook diye gidiyor ve bağlanıyor evet. Ben şu an G24F-2 bağlıyorum, 180HZ'e kadar alabiliyorum. Mini DP ile dönüştürmen gerek.

Ekran kartına bağlı. Benim gtx 1660S 4k ekranda denemiştim 60 hz geçmedi. Normalde monitörüm 1080p ve 165h yani maks. alabiliyorum.

Geri
Yukarı